SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin zakocha się w Izie. Chłopak Izy rywalem Marcina

M jak miłość. Marcin zakocha się w Izie. Chłopak Izy rywalem Marcina

13.10.2015, godz. 20:58
M jak miłość odcinek 1168. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość odcinek 1168. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" mają szanse na romans? W nowych odcinkach ''M jak miłość'' kuratorka i samotny ojciec Szymka (Staś Szczypiński) powoli się w sobie zakochują. Po powrocie z Ogrodzieńca w Warszawie pojawi się jednak chłopak Izy. Artur (Tomasz Ciachorowski) już w 1168 odcinku "M jak miłość" wzbudzi w Chodakowskim zazdrość. Czy Marcin zacznie walczyć o Izę? Aktorzy zdradzili losy swoich bohaterów w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Iza i Marcin razem w nowych odcinkach ''M jak miłość''?

Czy Iza i Marcin Chodakowski będą razem? To pytanie zadają sobie wszyscy fani serialu. Czy Marcin w końcu zapomni o Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) i na nowo się zakocha?

Zobacz: M jak miłość. Iza ma chłopaka, ale woli Marcina. Którego wybierze Iza?

Iza i Marcin z każdym dniem są coraz bliżsi sobie. On staje się jej bratnią duszą, a przełomowym momentem w ich znajomości jest wyjazd do Ogordzieńca.

- Ten wyjazd był spontaniczny. Iza nie wiedziała jak to będzie wyglądać i nie było wielkich oczekiwań. Doszło do pocałunku pod wpływem romantycznej scenerii. Iza chyba później żałuje tego kroku. Dochodzą do niej refleksje i wyrzuty sumienia - powiedziała Adriana Kalska w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Przeczytaj: M jak miłość. Darek wróci do Natalki, ale to Franek będzie ojcem Hani! Tragiczny wypadek Darka

Iza i Marcin mają się ku sobie, ale nie mówią o tym na głos. Niespodziewanie, w 1168 odcinku "M jak miłość",  Warszawie zjawia się Artur. Chłopak Izy nie traktuje jej z szacunkiem i nie widzi w Marcinie rywala. To powoduje, że Chodakowski zmienia swoje nastawienie.

- Jemu zaczyna trochę zależeć na Izie. Rodzi się jakaś relacja. Czy to jest kumpelska relacja? Czy męsko-damska? Wiemy, że oboje się sobie podobają. W życiu Marcina i w jego relacji z Izą jest coś takiego, że on wchodzi w ten jej świat - zdradza Mikołaj Roznerski w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: