SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda i Olek adoptują Maćka, ale będą też mieli drugie dziecko? - WIDEO

M jak miłość. Magda i Olek adoptują Maćka, ale będą też mieli drugie dziecko? - WIDEO

17.02.2016, godz. 12:06
M jak miłość. Olek Chodakowski (Maurycy Popiel), Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski), Aleksandra (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość. Olek Chodakowski (Maurycy Popiel), Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski), Aleksandra (Małgorzata Pieńkowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"Kulisy serialu M jak miłość" nie pozostawiają wątpliwości - Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) adoptują Maćka (Franciszek Przanowski). 9-letni Maciuś, który po śmierci swojego ojca, Romanowskiego (Robert Wabich) jest sierotą, będzie synem Magdy i Olka. W nowych odcinkach "M jak miłość" Maciek zamieszka u Chodakowskich, którzy stworzą mu kochającą rodzinę. W mieszkaniu Magdy i Olka pojawi się też drugie dziecko...

Kryzys w małżeństwie Magdy i Olka z "M jak miłość", który spowodowała różnica ich zdań w sprawie adopcji dziecka, uda się zażegnać. Olek w końcu zgodzi się, by razem z Magdą adoptowali Maćka. W 1207 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek, 14.03.2016) powiedzą Maćkowi, że będzie członkiem ich rodziny.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia zajdzie w ciążę bez zgody Tomka i będzie samotną matką?

Dowodem na to, że Maciek zamieszka u Chodakowskich i będzie ich synem są nowe "Kulisy M jak miłość". Już teraz widzowie mogą zobaczyć sceny z udziałem Magdy, Olka i Maćka, które w serialu pojawią się dopiero za kilka miesięcy.

Dla Anny Muchy i Maurycego Popiela rola rodziców to sporw wyzwanie. Tym bardziej, że Chodakowscy w jednym z odcinków będą się też opiekować Szymkiem (Staś Szczypiński), synem Marcina (Mikołaj Roznerski).

- Ja już siwieję. 12 godzin na planie z dziećmi, cudzymi. A mówiąc zupełnie serio, zwłaszcza jak z tyłu mam Stasia, który jest absolutnie uroczym dzieckiem myślę sobie damy radę. Staś  jest cudny. Franek zresztą też, więc do przodu - śmieje się Anna Mucha w "Kulisach serialu M jak miłość".

Patrz: M jak miłość. Natalka będzie w ciąży z Frankiem?

Franciszek Przanowski doskonale odnajduje się na planie "M jak miłość". Traktuje serialowych przybranych rodziców jak swoich przyjaciół. Maurycy Popiel także lubi swojego 9-letniego syna z "M jak miłość". - Bardzo przyjemnie gra nam się małżeństwo. Cenię sobie to, że gramy z Frankiem, który jest dużym partnerem - przyznał aktor.

Jest tylko jedna rzecz, która uwiera Maurycego Popiela w graniu z Anną Muchą. - W graniu małżeńskich scen najbardziej przeszkadza mi obrączka. Często łapię się na tym, że coś z nią robię, bo mnie uwiera. Nie jestem do tego przyzwyczajony - powiedział serialowy Olek Chodakowski.

Anna Mucha nie ukrywa, że jej mąż z "M jak miłość" to świetny facet. - Prywatnie ja i Maurycy Popiel bardzo się lubimy. Jak gramy scenę, którą świadczy o pewnej intymności to łatwiej gra się gdy się kogoś lubi, ceni, szanuje. Chyba nie byłabym aż tak dobrą aktorką, gdybym miała grać z jakimś potworem - wyznała gwiazda "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz "Kulisy serialu M jak miłość">>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: