SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda nie umrze! Chora na serce Magda wyjdzie ze szpitala

M jak miłość. Magda nie umrze! Chora na serce Magda wyjdzie ze szpitala

08.12.2015, godz. 08:04
M jak miłość odcinek 1180, Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odcinek 1180, Magda (Anna Mucha) foto:

Czy Magda (Anna Mucha) wygra ze śmiercią? Co będzie z chorą na serce Magdą w nowych odcinkach ''M jak miłość''? Narzeczona Olka (Maurycy Popiel) walczy o życie w jednym warszawskich szpitali, ale wyjdzie z tego cało! Już teraz wiadomo, że Madzia nie umrze i poślubi ukochanego w 1185 odcinku ''M jak miłość''. To pewne, że Anna Mucha nie zniknie z obsady ''M jak miłość". Jej bohaterka kolejny raz pokona chorobę serca. Oto dalsze losy Madzi w ''M jak miłość''.

Czy Magda z "M jak miłość" umrze?

Fani ''M jak miłość'' zjadają paznokcie z nerwów o życie Magdy Marszałek, która dwa lata temu cudem przeżyła dzięki operacji przeszczepu serca, a teraz znów walczy o życie w szpitalu.

Zobacz: M jak miłość. Magda i Olek po ślubie będą mieli dziecko

Olek jest załamany gdy poznaje diagnozę kardiologa. Sam jest wykształconym lekarzem i wie, że sytuacja jest naprawdę dramatyczna. W 1180 odcinku "M jak miłość" organizm Magdy zaczyna odrzucać przeszczepiony organ.

- Jeżeli Magdzie się pogorszy, będzie trzeba wspomagać serce mechanicznie. Jest takie urządzenie, balon do kontrapulacji. Takie pudło wielkości zmywarki, które pompuje i wypompowuje balon w rytm bicia serca - mówi roztrzęsiony Olek w rozmowie telefonicznej z bratem Marcinem (Mikołaj Roznerski) w finałowej scenie z 1180 odcinka ''M jak miłość''.

Co będzie ze śmiertelnie chorą Madzią? Ukochana Olka Chodakowskiego jest silna. Pozytywne myśli, o tym, że na pewno z tego wyjdzie, z pewnością pomogą jej wygrać.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

Uspokajamy fanów ''M jak miłość'' - Magda nie umrze, na pewno nie teraz. Anna Mucha przeżyje w serialu, a życie jej bohaterki powoli zacznie się układać. Sceny mrożące krew w żyłach z pewnością nieźle nastraszyły, wszystkich widzów ale spokojnie - śmierci Magdy w "M jak miłość" nie będzie.

- Ania Mucha przeżyje w "M jak miłość" Scenarzyści nie chcą jej uśmiercać. Wątek Ani jest rozpisany i nagrany do marca. Aktorka nie znika z serialu - mówi Karolina Baranowska  z produkcji "M jak miłość" w rozmowie z ''Super Expressem''.

Po emisji 1180 odcinka ''M jak miłość'' fani będą musieli trochę poczekać na kontynuację losów Magdy. Następny odcinek z udziałem Magdy i Olka zostanie wyemitowany tuż przed Świętami Bożego Narodzenia (22.12.2015). Wtedy zakochani wezmą ślub i dostaną zgodę na adopcję!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: