SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kinga i Piotrek w łóżku. Zdjęcie z planu M jak miłość zdradza dalsze losy Zduńskich

M jak miłość. Kinga i Piotrek w łóżku. Zdjęcie z planu M jak miłość zdradza dalsze losy Zduńskich

21.04.2016, godz. 12:00
M jak miłość odcinek 1217. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odcinek 1217. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Aktorzy z "M jak miłość" po sześciu tygodniach przerwy wrócili na plan serialu. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek już kręcą nowe odcinki "M jak miłość", które widzowie zobaczą w TVP2 po wakacjach 2016. Pierwszego dnia na planie "M jak miłość" Kinga i Piotrek wylądowali razem w łóżku. A to może oznaczać tylko jedno - 18-letnia Olga (Katarzyna Grabowska) nie zdoła tak szybko uwieść Zduńskiego.

Czy małżeństwo Kingi i Piotrka z "M jak miłość" przetrwa? Odpowiedź na to pytanie nie jest tak oczywista, bo już niebawem Zduńskiego będzie próbowała uwieść Olga, córka biznesmena Góreckiego (Wojciech Wysocki), u którego Piotrek pracuje jako szofer. Katarzyna Grabowska ujawniła, że jej bohaterka nie cofnie się przed niczym, by zdobyć Zduńskiego. Ale czy zakochany w żonie Piotrek skusi się na romans z 18-latką?

Patrz: M jak miłość. Kinga nienawidzi Olgi. Jak pozbędzie się nastolatki, która chce uwieść Piotrka?

- Piotrek nie widzi problemu w tym, że Olga jest ładną, atrakcyjną młodą kobietą, bo dosyć przyjacielsko traktuje całą sytuację i relację z Olgą. Jakoś nie potrafi jej odmówić. Jest prawie na każde jej zawołanie. Czuje pod skórą, że coś może się dziać, ale nie dopuszcza do trudnych sytuacji. Jak to Piotrek stara się wszystko obrócić w żart. Znów wpakuje się w tarapaty między dwie kobiety i będzie musiał z tego wybrnąć - powiedział Marcin Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Piotrek zdradzi Kingę z Olgą? Tego jeszcze nie wiadomo, ale w kręconych właśnie nowych odcinkach "M jak miłość", które widzowie zobaczą w TVP2 dopiero po wakacjach 2016 nic nie będzie zapowiadała rozstania Zduńskich.

Patrz: M jak miłość. Joasia i Tomek rozstaną się. Barbara potępi zięcia

Katarzyna Cichopek na swoim profilu na Facebooku umieściła zdjęcie z Marcinem Mroczkiem z sypialni Kingi i Piotrka w ich domu na Deszczowej. To dowód na to, że Olga nie tak szybko uwiedzie Piotrka. Bo przecież gdyby tak było, Kinga na pewno wyrzuciłaby niewiernego męża z łóżka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: