SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia ukryje przed Tomkiem zazdrość o Agnieszkę

M jak miłość. Joasia ukryje przed Tomkiem zazdrość o Agnieszkę

11.12.2015, godz. 10:10
M jak miłość odc. 1180. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odc. 1180. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki), Agnieszka (Magdalena Walach) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" kochają się i są razem bardzo szczęśliwi, ale ich związkowi zagraża ciężarna Agnieszka (Magdalena Walach). Była kochanka Tomka wciąż ukrywa, że urodzi jego dziecko. Ostatnio Chodakowski, za zgodą Joasi, postanowił pomóc Agnieszce. Dla Asi była to bardzo trudna decyzja, bo nadal zataja przed Tomkiem swoje prawdziwe uczucia - szaleńczą zazdrość o Agnieszkę i jej nienarodzoną córkę.

Czy Joasia i Tomek z "M jak miłość" rozstaną się przez Agnieszkę?

Kiedy Tomek z "M jak miłość" dowie się, że Agnieszka go oszukuje i dziecko, które wkrótce się urodzi nie jest jej byłego narzeczonego Roberta (Marek Szkoda) tylko jego? Już wkrótce prawda o ciąży Agnieszki wyjdzie na jaw.

Ale zanim to nastąpi w nowych odcinkach "M jak miłość" widzowie zobaczą jak Tomek troszczy się o ciężarną Agnieszkę, która niedawno mu powiedziała, że urodzi córkę.

Patrz: M jak miłość. Joasia będzie w ciąży z Tomkiem

W 1180 odcinku "M jak miłość" Tomek poprosił Asię o zgodę na to, by pomóc byłej kochance. Świadomy tego, że Agnieszka została sama zaoferował jej swoje wsparcie, ale oczywiście za zgodą Joanny. Dziewczyna Tomka nie miała za bardzo wyjścia.

Tomek opowiedział jej o tym jak Robert porzucił Agnieszkę i wyjechał do USA. Joasia rozumie motywy działania Tomka, więc zgodziła się, by znów zbliżył się do swojej byłej kochanki. - Powinieneś jej pomóc. Mam tylko nadzieję, że nie będę tego żałować - przyznała Asia oddając Tomka największej rywalce.


Przeczytaj: M jak miłość. Magda dostanie trzecie serce. Nie uśmiercą Anny Muchy w M jak miłość

Co wyniknie z opieki Tomka nad Agnieszką? Czy Chodakowski zdradzi Asię i odejdzie do Olszewskiej? To na razie tajemnica scenarzystów "M jak miłość", ale pewne jest, że Joanna będzie ukrywać przed ukochanym jak bardzo jest zazdrosna o Agnieszkę i jej dziecko.

Tym bardziej, że sama marzy o tym, by zajść w ciąże i urodzić dziecko Tomka. Wyznała to już nawet Chodakowskiemu, lecz on poprosił o czas do namysłu.

Prywatnie Barbara Kurdej-Szatan zachowuje się zupełnie inaczej niż jej bohaterka z "M jak miłość". Otwarcie rozmawia z mężem Rafałem o problemach. Czasem nawet krzyczy!

- Miewamy niedogadane sprawy, o które oczywiście w kółko się kłócimy. U nas wszystko dzieje się w biegu, spontanicznie. Nasza "metoda" to: pokłócić się, wykrzyczeć swoje żale i pretensje i… na tym zakończyć spór, który jest niczym wiosenna burza. Po nich znów jest fajnie - powiedziała aktorka z "M jak miłość" w wywiadzie dla magazynu "Claudia".

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: