SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia odwoła ślub z Tomkiem, bo zakocha się w Jacku?

M jak miłość. Joasia odwoła ślub z Tomkiem, bo zakocha się w Jacku?

16.09.2016, godz. 10:07
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Senacja w "M jak miłość"! Długo wyczekiwany przez miliony widzów ślub Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) najpewniej w ogóle nie dojdzie do skutku. Związek narzeczonych stanie pod znakiem zapytania gdy między nich wkroczy Jacek (Jan Wieczorkowski), który zakochał się w Asi od pierwszego wejrzenia. Jan Wieczorkowski właśnie ujawnił kulisy nowych odcinków "M jak miłość", a z jego słów wynika, że Joanna zrezygnuje ze ślubu z Tomkiem, bo poczuje coś więcej do Jacka.

Czy Jacek z "M jak miłość" rozdzieli Joasię i Tomka? Wiele na to wskazuje! Przyjaciel Chodakowskiego i Agnieszki Olszewskiej (Magdalena Walach) z dzieciństwa, który razem z nimi wychowywał się w Szczecinie nieźle zamiesza w związku narzeczonych. I to na trzy miesiące przed ich planowanym ślubem.

Patrz: M jak miłość. Ala i Paweł wyprowadzą się z Grabiny - KULISY serialu

Od chwili gdy w 1237 odcinku "M jak miłość" Jacek poznał Joasię było jasne, że ukochana Tomka wpadła mu w oko. Oczywiście z tego nie może wyniknąć nic dobrego. Bo choć Jacek jest lojalnym przyjacielem Tomka, to jeśli w grę wchodzi miłość może się posunąć naprawdę daleko.

Jan Wieczorkowski w ostatnim wywiadzie przyznał, że jego bohater zakochał się w Asi od pierwszego wejrzenia i nie będzie potrafił wyrzucić jej ze swojego serca. - Jacek jest uczciwym człowiekiem, trudno mu cokolwiek zarzucić. Pojawią się jednak uczucia i skomplikuje sobie życie - powiedział aktor.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka niszczy rodzinę Joasi i Tomka! Chce być mamą Wojtusia

Wszyscy widzowie "M jak miłość", którzy podejrzewają, że między Joasią i Jackiem będzie coś więcej nie mylą się. Co prawda początkowo Joanna będzie podchodzić nieufnie do przyjaciela Tomka, wyczuje bowiem, że Jacek chce ją poderwać, lecz bardzo szybko zmieni zdanie. Wygląda nawet na to, że Jacek rozkocha ją w sobie. A potwierdza to sam Jan Wieczorkowski.

- Wydaje mi się, że Joasia nie jest do końca przekonana, czy chce wyjść za Tomka. Jacek wkroczy w jej życie w momencie, gdy nie wszystko będzie wyglądało tak, jak powinno. Jacek będzie czuł, że ta znajomość idzie w złym kierunku. Być może wycofa się, żeby nie wpływać negatywnie na związek przyjaciela, ale równie dobrze może się okazać, że Joanna odwzajemni jego uczucia - ujawnił Wieczorkowski.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: