SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia i Tomek nie wezmą ślubu, ale Jacek ich nie rozdzieli

M jak miłość. Joasia i Tomek nie wezmą ślubu, ale Jacek ich nie rozdzieli

02.10.2016, godz. 15:40
M jak miłość. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Zosia (Julia Wróblewska)
M jak miłość. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Zosia (Julia Wróblewska) foto:

Zdrada w "M jak miłość" zniszczy ślubne plany Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk)? Wielu widzów podejrzewa, że Asia w końcu zdradzi Tomka z jego przyjacielem, a Jacek (Jan Wieczorkowski) nie dopuści do ich ślubu. Nic bardziej mylnego. W nowych odcinkach "M jak miłość", które będą emitowane dopiero za kilka tygodni Joasia i Tomek nie rozstaną się. Wciąż będą szczęśliwą rodziną, a dowodem na to jest zdjęcie, które Andrzej Młynarczyk umieścił na Facebooku.

Dalsze losy Joasi i Tomka w "M jak miłość" pozostają tajemnicą scenarzystów, ale od chwili gdy w wątku tej pary pojawił się Jacek ich szczęście stanęło pod znakiem zapytania. Przyjaciel Tomka i Agnieszki (Magdalena Walach) zakochał się w Joannie i choć na razie jest lojalny wobec Chodakowskiego, to wykorzystuje okazję, by być blisko jego narzeczonej.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka, Tomek, Helenka i Wojtuś będą szczęśliwą rodziną po wyjeździe Joasi

Wyjazd Asi do chorego ojca do Austrii bardzo mu w tym pomaga. Bo to Jacek, a nie Tomek opiekuje się teraz Joanną, otacza ją troską i czułością. Czy jednak Asia dopuści się zdrady? Czy Jacek zdoła tak ją oczarować, że kobieta zapomni o ukochanym?

Wiele wskazuje na to, że jednak Joasia nie zdradzi Tomka. Dowodem są zdjęcia z planu kręconych właśnie odcinków "M jak miłość", na których wyraźnie widać, że zakochani wciąż są razem. Andrzej Młynaczyk umieścił na Facebooku zdjęcie, które podpisał: "Rodzinka w końcu w komplecie". A to oznacza, że Asi nie tylko wróci do Polski, ale też wreszcie po długiej nieobecności pojawi się też Zosia (Julia Wróblewska).

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek oszaleje z zazdrości o Joasię. Agnieszka doniesie mu, że Jacek jest z Asią

Co prawda Jacek cały czas kręci się w pobliżu, to Joanna za bardzo kocha Tomka, by zrobiła jakąś głupotę i uwikłała się w romans z jego przyjacielem. Realizowane właśnie odcinki "M jak miłość" widzowie zobaczą w TVP2 dopiero późną jesienią, ale na razie fani Joasi i Tomka mogą być spokojni - do zdrady nie dojdzie, ale ślubu też jeszcze nie będzie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: