SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia dowie się o ciąży Agnieszki i zostawi Tomka?

M jak miłość. Joasia dowie się o ciąży Agnieszki i zostawi Tomka?

22.09.2015, godz. 10:30
M jak miłość 1090 Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Joanna (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość 1090 Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ciąża Agnieszki (Magdalena Walach) z "M jak miłość" rozdzieli Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk)? Wkrótce w "M jak miłość" Asia dowie się, że Agnieszka spodziewa się dziecka, a intuicja od razu zacznie jej podpowiadać, że to Tomek jest ojcem. Czy w nowych odcinkach ''M jak miłość'' Asia zostawi Chodakowskiego, kiedy wyjdzie na jaw, że to dziecko Tomka? Intryga Agnieszki zadziła i nawet Joasia uwierzy, że ojcem jej dziecka jest Robert (Marek Szkoda).

Czy Joasia i Tomek z "M jak miłość" się rozstaną?

Już niedługo w ''M jak miłość'' Joanna przypadkiem spotka ciężarną Agnieszkę i zacznie podejrzewać, że prokuratorka urodzi dziecko Tomka. Intuicja dobrze jej podpowiada, ale Olszewska wciąż ukrywa prawdę i wmawia wszystkim, że to jej niedoszły mąż jest ojcem.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka w ciąży, ale Joasia też będzie mamą. Kochanki Tomka razem wychowają to dziecko

Agnieszka jest w ciąży z Tomkiem, ale on o tym nie wie. Co prawda spędzili razem upojną noc, ale zaraz potem Olszewska zniknęła. Kiedy okazało się, że jest w ciąży uknuła intrygę, a Chodakowski miał być ostatnią osobą, która dowie się o jej łogosławionym stanie.

Tomek przypadkiem odkrył, że była kochanka jest w ciąży. Początkowo miał wątpliwości i sądził, że to jego dziecka. Ale Agnieszka przekonała go, że to Robert będzie ojcem. Niedoszły mąż Agnieszki dał się wkręcić w jej kłamstwa i udawał przed Tomkiem, że znów są razem. Dlatego Chodakowski nie ma podstaw, żeby jej nie wierzyć.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka w szpitalu - ciąża jest zagrożona! Tomek dowie się, że to jego dziecko?

W nowych odcinkach ''M jak miłość'' Joanna przypadkiem spotka Agnieszkę na mieście i będzie w szoku widząc, że prokuratorka jest w zaawansowanej ciąży. Po nieoczekiwanym spotkaniu Tarnowska zapyta Tomka prosto z mostu, czy to jego dziecko. Policjant oczywiście zaprzeczy.

Sprawa nie da Asi spokoju. Ukochana policjanta wyżali się Marcinowi (Mikołaj Roznerski), który jako jedyny zna sekret Agnieszki. Mężczyzna nie piśnie ani słowem, a zaniepokojona Joanna postanowi sama odwiedzić rywalkę. Drzwi otworzy jej Robert i to całkowicie rozwieje jej wątpliwości. Asia także uwierzy w bajkę Agnieszki i przestanie podejrzewać, że Tomek wkrótce zostanie ojcem.

Czy Agnieszka w końcu zbierze się na odwagę i powie Chodakowskiemu prawdę? A może policjant sam się o wszystkim dowie? Co będzie z Joasią kiedy tajemnica Agnieszki wyjdzie na jaw?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: