SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza zamieszka u Marcina. Nie weźmie ślubu z Arturem

M jak miłość. Iza zamieszka u Marcina. Nie weźmie ślubu z Arturem

25.02.2016, godz. 20:30
M jak miłość odc. 1220. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1220. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Fani "M jak miłość", którzy trzymają kciuki za związek Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska) będę mieli powody do radości! W nowych odcinkach "M jak miłość" jednak nie dojdzie do ślubu Izy z Arturem (Tomasz Ciachorowski). W wojnie o Izę, którą Marcin stoczy z jej chłopakiem, to Chodakowski będzie górą! Mikołaj Roznerski ujawnił, że już wkrótce Marcin i Iza zamieszkają razem. A to może oznaczać tylko jedno - Iza zerwie zaręczyny z Arturem i nie wyjdzie za niego za mąż.

Kiedy Marcin i Iza z "M jak miłość" będą razem?

Miłość Izy do Marcina z "M jak miłość" doczeka się szczęśliwego finału! Po wielu dramatycznych zwrotach akcji, pełnych wzruszeń i wylanych łez spotkań kochanków, Marcin wreszcie pójdzie po rozum do głowy i zda sobie sprawę, że warto walczyć o Izę, bo to kobieta, z którą chce być.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin dawcą szpiku. Pozna osobę, której uratuje życie?

O ślubie Marcina i Izy na razie jednak nie ma mowy. Iza zrezygnuje za to z małżeństwa z Arturem. Dojdzie do wniosku, że kocha tylko Marcina, a jej związek z narzeczonym nie ma żadnej przyszłości. Tuż po tym jak przyjmie oświadczyny Artura i zacznie przymierzać suknie ślubne spędzi noc z Marcinem, która da jej wiele do myślenia.

Jeszcze przez jakiś czas relacje między parą kochanków z "M jak miłość" będą bardzo napięte, ale wszystko dobrze się skończy. Mikołaj Roznerski w ostatnim wywiadzie przyznał, że Marcin i Iza wreszcie będą razem. A Artur usunie się w cień.

- Iza krąży wokół Marcina, raz jest bliżej, raz dalej. Coś ich do siebie przyciąga, są do siebie podobni - myślę, że w przyszłości mogą zbudować poważny związek. Kilka dni temu przeczytałem w scenariuszu jednego z nowych odcinków, że Marcin zaproponuje Izie, żeby z nim zamieszkała - powiedział Roznerski.

Patrz: M jak miłość. Iza zabije się z miłości do Marcina? Tajemnicze zniknięcie chorej na depresję Izy

Jednocześnie serialowy Marcin z "M jak miłość" przyznał, że nie ma szans na to, by Chodakowski aż tak bardzo się zmienił i dorósł do decyzji o ślubie z Izą. Razem ze scenarzystami serialu doszedł bowiem do wniosku, że Marcin nie może być przykładnym mężem, bo przestanie być tak ciekawy dla widzów. A tak wszyscy się zastanawiają kiedy wreszcie Marcin się ustatkuje.

-
Na razie nie można wsadzić Marcina w ciepłe kapcie. Mój bohater to silny facet, który kieruje się w życiu emocjami, nie można tego zmienić. Oczywiście dojrzewa, jest innym człowiekiem, niż kilka lat temu. Nie twierdzę, że Marcin nie może się ożenić, ale chciałbym, żeby na zawsze pozostał niespokojnym duchem - przyznał aktor z "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: materiały prasowe
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: