SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza nie chce znać Marcina. Artur pobije Chodakowskiego

M jak miłość. Iza nie chce znać Marcina. Artur pobije Chodakowskiego

09.02.2016, godz. 21:15
M jak miłość odc. 1206. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza Lewińska (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1206. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza Lewińska (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Emocje i uczucia w "M jak miłość" biorą górę! W nowych odcinkach ''M jak miłość'' Marcin (Mikołaj Roznerski) zrozumie, że jednak czuje coś do Izy (Adriana Kalska) i będzie się z nią całować, mimo, że dziewczyna jest już zaręczona z Arturem (Tomasz Ciachorowski). "Kulisy M jak miłość'' zdradził, że narzeczony Izy nie wytrzyma i złoży Chodakowskiemu niezapowiedzianą wizytę w mieszkaniu, żeby rzucić się na niego z pięściami. Iza pożałuje, że w ogóle poznała Marcina...

Iza długo musiała zabiegać o względy Artura, a potem usiłowała poderwać Marcina. Panom dopiero teraz otworzą się oczy. W nowych odcinkach ''M jak miłość'' obaj zaczną walczyć o kuratorkę.

Zobacz: M jak miłość. Ślub Izy i Artura. Ukochana Marcina wyjdzie za mąż

Lewińska pogodziła się z tym, że Marcin jej nie kocha i przyjęła oświadczyny Artura. Niestety po fakcie, Chodakowski zrozumie, że jednak coś czuje do brunetki.

W 1207 odcinku ''M jak miłość'' Artur przyłapie swoją narzeczoną na pocałunkach z Marcinem i potem wpadnie do jego mieszkania. Między mężczyznami dojdzie do bójki, a Marcin z podbitym okiem spotka się z Izą, żeby przeprosić za wszystko.

-Chciałem cię bardzo przeprosić...
-Cześć. Nie chcę cie znać Marcin - powie Iza ze złami w oczach i odbiegnie.

Przeczytaj: M jak miłosć. 24-letnia Maria Szafirska uwiodła Krystiana Wieczorka w M jak miłość i życiu

Sceny z najnowszych ''Kulis serialu M jak miłość'' to jednak nie tylko bójka. Po walce z Arturem między Izą i Chodakowskim dojdzie jeszcze do namiętnych chwil. Czy ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie? Czy Iza i Marcin będą razem? Fani z pewnością na to liczą. Chodakowski zasługuje na prawdziwą miłość.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: YouTube
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: