SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Dramat Zduńskich. Wypadek Lenki. Córka Kingi i Piotrka umrze przez dopalacze?

M jak miłość. Dramat Zduńskich. Wypadek Lenki. Córka Kingi i Piotrka umrze przez dopalacze?

25.11.2015, godz. 12:16
M jak miłość. Lenka Zduńska (Marysia Głowacka)
M jak miłość. Lenka Zduńska (Marysia Głowacka) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Takiej tragedii w "M jak miłość" jeszcze nie było! Lenka Zduńska (Marysia Głowacka) będzie o krok od śmierci. Ostatnio Katarzyna Cichopek zdradziła, że losy córki Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek) będą tak dramatyczne, że aktorka płakała jak czytała scenariusz nowych odcinków "M jak miłość". Teraz już wiadomo co się stanie z Lenką! Dziewczynka połknie dopalacze, które weźmie ze sklepu obok "Bistro za rogiem". W 1179 odcinku "M jak miłość" Kinga wynajmuje sklep Ali (Olga Frycz) znajomemu Zuzy (Jolanta Fraszyńska) nie wiedząc, że to Jacek Barycki (Łukasz Pracki) handluje dopalaczami. Jakiś czas później dojdzie do nieszczęścia...

Co się stanie z Lenką z "M jak miłość"?

O tym, że Lenka trafi do szpitala i będzie walczyć o życie wiadomo jest od kilku tygodni. Rafał Mroczek na swoim profilu na Facebooku umieścił zdjęcie z planu "M jak miłość", na którym Kinga płacze na szpitalnym korytarzu, a Magda (Anna Mucha) i Paweł (Rafał Mroczek) ją pocieszają.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda umrze bez nowego serca

Katarzyna Cichopek w "Pytaniu na śniadanie" jeszcze podkręciła atmosferę wokół tego wstrząsającego wątku w "M jak miłość?

- Teraz te dramaty, które gramy to będzie coś niesamowitego! Ja płakałam jak czytałam scenariusz w domu. Przełożyliśmy to już na wizję. Dzieci są w to wmieszane i tu wielki ukłon dla nich, bo są niesamowite. A przecież dzieci ciężko jest wyreżyserować, one są bardzo naturalne na planie. Ta moja Lenka zagrała tak, że jestem z niej super dumna - powiedziała aktorka.

Niestety gwiazdy "M jak miłość" obowiązuje tajemnica, więc nie mogą ujawniać zbyt wielu szczegółów fabuły serialu. Nowe "Kulisy serialu M jak miłość" odsłoniły jednak prawdę o tym co się stanie z Lenką i dlaczego córka Kingi i Piotrka trafi do szpitala.

- Problemy jakie Kinga będzie miała w pracy przełożą się znacznie na dom, a zwłaszcza dotknie to wszystko małej Lenki. Każdy bohater ma swoje plusy i minusy. Sprawy domowe Zuza wzięła przede wszystkim na siebie, przez co Kinga może się teraz realizować bardziej zawodowo. Za co Kinga jest jej wdzięczna, ale czy do końca... - przyznała dość tajemniczo Kasia Cichopek.

Patrz: M jak miłość. Kasia wróci?! Marcin pozna sobowtóra zmarłej Kasi

Wszystko zaczyna się układać w jedną logiczną całość. Bowiem w 1179 odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek, 1.12.2015) Zuza poleca Kindze swojego znajomego, Jacka Baryckiego, który zamierza wynająć sklep Ali obok "Bistro za rogiem".

Laborant, z którym kiedyś pracowała zajmuje się podobno handlem artykułami ezoterycznymi takimi jak: kadzidełka, zioła, ale nie tylko. Ani Zuza ani Kinga nie sprawdzają go zbyt dobrze przed podpisaniem umowy. I to właśnie ich największy błąd. Znajomy Zuzy sprowadza kłopoty na Kingę i jej rodzinę, bo handluje dopalaczami.

W scenach z "Kulis serialu M jak miłość" widzowie mogą zobaczyć jak Lenka wyjmuje ze swojej torebki i po chwili chowa da kuferka foliową torebkę z dopalaczami. Nie trudno się domyślić co będzie później skoro już wiadomo, że Lenka wyląduje w szpitalu.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: