SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski wprowadzi się do Marysi. Przestępca skrzywdzi ją i Basię?

M jak miłość. Bilski wprowadzi się do Marysi. Przestępca skrzywdzi ją i Basię?

20.09.2015, godz. 17:34
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Basia (Maja Wudkiewicz)
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Basia (Maja Wudkiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Robert Bilski (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" tylko z pozoru wygląda na troskliwego i opiekuńczego faceta. Nowy adorator Marysi (Małgorzata Pieńkowska) ukrywa przed nią ciemne interesy związane z przemytem, w które wplątał swojego brata Jarosława (Jacek Król) i bywa naprawdę wybuchowy. Niestety Marysia przekonuje się o tym na własnej skórze w 1159 odcinku "M jak miłość"! Ale napadu złości Bilskiego nie traktuje jako nauczkę na przyszłość, bo wkrótce potem zaprasza Roberta do swojego mieszkania i łóżka. Czy Bilski z "M jak miłość" skrzywdzi Marię i jej córkę Basię (Maja Wudkiewicz)?

"M jak miłość" odcinek 1159 -wtorek, 22.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Romans Marysi i Bilskiego w "M jak miłość" nie został jeszcze skosumowany, bo po bolesnym rozwodzie z Arturem (Robert Moskwa), kobieta nie jest gotowa ma seks z innym mężczyzną. To się jednak wkrótce zmieni, a Marysia zdobędzie się na odwagę i zrobi kolejny krok. Oczywiście nie wiedząc, że związek z Robertem może jej przysporzyć wiele cierpień. I że naraża w ten sposób swoją córkę Basię na niebezpieczeństwo.

Patrz: M jak miłość. Marysia uratuje Artura przed samobójstwem

W 1159 odcinku "M jak miłość" między Marysią a Bilskim dochodzi do ostrej wymiany zdań. Robert wybucha wściekłością kiedy ukochana mówi mu, że zamierza wciąż zajmować się sparaliżowanym byłym mężem, a nawet rozważa możliwość ponownego zamieszkania z Arturem, by pomóc mu w tych trudnych chwilach.

Robert traci nad sobą panowanie. - To nie jest normalne... Ten człowiek cię oszukał, zdradził, porzucił... A ty coraz bardziej angażujesz się w opiekę nad nim! - krzyczy, a jego reakcja budzi gniew Marysi. Kiedy jednak emocje opadają, Rogowska uświadamia sobie, że jej kochanek ma rację, że nie może tak bardzo skupiać się na Arturze, bo przecież ich małżeństwo to już przeszłość.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Adam Roztocki umrze, bo Zbigniew Stryj woli M jak miłość od Na Wspólnej?

Wkrótce potem jeszcze bardziej zbliża się do Bilskiego. A ich znajomość w końcu przeradza się w romans. Marysia zaprasza Roberta do swojej sypialni i do swojego mieszkania. Jak na ten związek zareaguje Basia, która bardzo źle zniosła Rogowskich i szczerze nienawidziła Teresy (Dominika Łakomska), byłej kochanki Artura?

Jaką tajemnicę ukrywają bracia Bilscy i czy Marysia może się czyć bezpieczna przy Robercie? Przemyt, za który Jarosław Bilski trafił do więzienia to może być tylko część prawdy...

W kręconych właśnie nowych odcinkach "M jak miłość", które widzowie zobaczą dopiero na początku 2016 roku Bilski świetnie się czuje w mieszkaniu Marysi. Na zdjęciu z planu "M jak miłość", które zamieściła Maja Wudkiewicz, czyli serialowa Basia widać, że przestępca postara się przekonać do siebie także córkę Marysi.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

󾮗󾠈☀️nie ma jak na planie 󾍇

Posted by Maja Wudkiewicz-Basia Rogowska z M jak Miłość on 9 września 2015
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: