SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tak będzie wyglądał nowy dom Mostowiaków po remoncie. Jak zmieni się Grabina?

M jak miłość. Tak będzie wyglądał nowy dom Mostowiaków po remoncie. Jak zmieni się Grabina?

01.09.2015, godz. 23:00
DOM MOSTOWIAKÓW, M jak miłość, nowy dom Mostowiaków
DOM MOSTOWIAKÓW, M jak miłość, nowy dom Mostowiaków foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Dom Mostowiaków z "M jak miłość" po pożarze nie zostanie zburzony! Marek (Kacper Kuszewski), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Marta (Dominika Ostałowska) zdecydowali, że spalony dom przejdzie gruntowny remont! W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) zamieszkają w nowym starym domu w Grabinie. Jak będzie wyglądał dom Mostowiaków po remoncie? Jest już pierwsze zdjęcie z planu serialu.

Dzisiaj pierwszy odcinek serialu "M jak Miłość". Hmmy! Pierwszy po wakacjach󾍇Zapraszamy - aktorzy i ekipa serialu.

Posted by Rafał Mroczek on 31 sierpnia 2015

Po pożarze domu w Grabinie konstrukcja budynku uległa zniszczeniu. Inspektor budowlany stwierdził, że spalony dom Mostowiaków nadaje się tylko do rozbiórki. Ekspertyza wykazała, że taniej będzie go zburzyć i postawić nowy niż odbudowywać wszystko.

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara i Lucjan nie przeżyją bez domu w Grabinie

Ale w 1152 odcinku "M jak miłość" Marek razem z siostrami postanowili, że Grabina musi przetrwać, że tylko remont domu może uleczyć ból Barbary i Lucjana po stracie całego dorobku życia i wszystkich wspomnień. Co prawda Mostowiakowie nie wiedzą, czy po odbudowie domu uda się zachować jego dawnego ducha, ale ze względu na rodziców podjęli się tego wyzwania.

Nowy dom Mostowiaków w Grabinie po remoncie widzowie "M jak miłość" zobaczą dopiero za kilka miesięcy. Rafał Mroczek na swoim profilu na Facebooku właśnie zamieścił zdjęcie z planu serialu. Aktorzy wrócili do pracy po wakacjachach,  a powrót do "M jak miłość" jest związany z ważnymi wydarzeniami w życiu rodziny.

Patrz: M jak miłość. Lucjan Mostowiak umrze. Witold Pyrkosz o śmierci Lucjana w M jak miłość

Na wyremontowanym ganku przed domem w Grabinie Mostowiakowie spotykają się z okazji chrztu małej Hani, córki Natalki Mostowiak (Marcjanna Lelek). Od razu widać, że po remoncie wymioniono okna i okiennice, że werenda zyskała zupełnie inny wygląd, ale jakiś cudem udało się zachować spaloną w pożarze winorośl.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''?
Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: