SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur odzyska Marysię? Bracia Zduńscy pomogą Rogowskiemu

M jak miłość. Artur odzyska Marysię? Bracia Zduńscy pomogą Rogowskiemu

11.01.2016, godz. 21:20
M jak miłość odcinek 1195. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1195. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rozstanie Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Bilskiego (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" daje Arturowi (Robert Moskwa) szansę na odzyskanie byłej żony. W 1195 odcinku "M jak miłość" Marysia wyrzuci kochanka ze swojego mieszkania. Odkryje bowiem jego prawdziwą twarz. A Rogowski będzie walczył o to, by Marysia do niego wróciła. Z pomocą jej synów - Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek). Po swojej stronie będzie miał też Mostowiaków.

Czy Marysia i Artur z "M jak miłość" zejdą się?

Małżeństwo Rogowskich z "M jak miłość" dostaje szansę od losu, by znów być razem.  Kiedy w 1195 odcinku "M jak miłość" zaczyna źle się dziać w związku Marysi i Bilskiego to właśnie Artur jest tym, na którego kobieta może liczyć w tych trudnych chwilach.

Przeczytaj: M jak miłość. Mroczna przeszłość Bilskiego zagraża Marysi i Basi

Maria wyrzuca Roberta ze swojego mieszkania po tym jak kochanek urządza jej awanturę. Widząc wybuch wściekłości w jego oczach Rogowska zaczyna się bać o bezpieczeństwo swoje i Basi (Maja Wudkiewicz). Poza tym Artur zdobywa informacje świadczące na niekorzyść rywala. Okazuje się, że Robert w ciągu ostatnich kilku lat posługiwał się kilkoma nazwiskami.

Patrz: M jak miłość. Natalka daje się omotać Darkowi. Franek ostrzega ją przed ojcem Hani

Robert Moskwa w "Kulisach serialu M jak miłość" przyznał, że odkrycie Rogowskiego wcale nie sprawia mu satysfakcji. Co prawda kochanek Marysi okazuje się oszustem, ale jego kryminalna przeszłość może być niebezpieczna dla całej rodziny Rogowskich.

- Artur nie czerpie satysfakcji z tego, że akurat on teraz jest w ofensywie, to go nie uspokaja. Ma pełną świadomość tego, że to w każdej chwili może się odmienić. Na pewno będzie starał się kontynuować swoje starania. Ma po swojej stronie nie tylko chłopaków, ale zdaje się i paru jeszcze innych członków rodziny, którzy będą chcieli ich pogodzić. To miłe i dodaje Rogowskiemu siły - powiedział Robert Moskwa.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: