SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ala i Paweł wyprowadzą się z Grabiny - KULISY serialu

M jak miłość. Ala i Paweł wyprowadzą się z Grabiny - KULISY serialu

14.09.2016, godz. 08:18
M jak miłość odcinek 1243 Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odcinek 1243 Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

"Kulisy serialu M jak miłość" odsłaniają nowe zaskakujące wątki z życia bohaterow. Ala (Olga Frycz) namówi męża na powrót do Warszawy? W nowych odcinkach "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) zgodzi się na przeprowadzkę, żeby ratować swoje małżeństwo. Ala nie  jest szczęśliwa na wsi i nawet wspólna praca w rodzinnej firmie nie przyniesie jej satysfakcji. Niebawem Zduńscy dojdą więc do porozumienia i postanowią wrócić do stolicy. Tam Basia (Gabriela Raczyńska) będzie miała koleżanki, za którymi tęskniła, a Ala i Paweł wpadną w wir pracy.

"M jak miłość" nowe odcinki w każdy poniedziałek i wtorek, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Ala i Paweł przeprowadzili się na wieś, ale sielskie życie w niczym nie przypominało tego, o którym marzyła Zduńska. Rozpadający się dom, samotność, brak pracy i zwyczajna nuda wpędziły ją w totalną depresję. 

Zobacz: M jak miłość. Ala znudzona Pawłem i życiem w Grabinie

Ala wiele razy mówiła Pawłowi, że nie czuje się szczęśliwa, ale on to zwyczajnie bagatelizował znajdując jej nowe zajęcia. Tym razem nawet praca przy wspólnym projekcie nie uratuje sytuacji. Zduński będzie musiał zgodzić się na przeprowadzkę do Warszawy, żeby ratować swoje małżeństwo.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka przyłapie Franka na zdradzie z Justyną!

W najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość" Olga Frycz zdradziła, że jej bohaterka z mężem i córką wrócą do stolicy - U Ali i u Pawła znowu zmiany. Kolejny raz wchodzą na głęboką wodę, wracają do Warszawy. A jak się ich losy potoczą dalej, tu w Warszawie? - zastanawia się na głos aktorka. Jedno jest pewne, w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie się działo!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: