SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Nowa piosenka z serialu "M jak miłość" - POSŁUCHAJ YOUTUBE

M jak miłość. Nowa piosenka z serialu "M jak miłość" - POSŁUCHAJ YOUTUBE

25.04.2017, godz. 21:21
M jak miłość. Barbara (Teresa Lipowska) , Lucjan (Witold Pyrkosz) Mostowiakowie
M jak miłość. Barbara (Teresa Lipowska) , Lucjan (Witold Pyrkosz) Mostowiakowie (6) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W serialu "M jak miłość" pojawił się nowy utwór! Czy piosenka w wykonaniu Juli podbije serca wieloletnich widzów produkcji? Odsłuchaj nową piosenkę "M jak miłość" w wykonaniu Julity Fabiszewskiej. Która czołówka serialu o rodzinie Mostowiaków pasuje najlepiej do "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

W internecie pojawił się w całości nowy utwór w wykonaniu Julity "Juli" Fabiszewskiej, o tytule "M jak miłość"! Fragmenty piosenki widzowie będą mogli usłyszeć w najnowszych odcinkach serialu "M jak miłość". Przypominamy, że wokalistka również występuje w produkcji TVP jako Paulina, nowa niania synka Marcina (Mikołaj Roznerski).

Zobacz: M jak miłość. Tak zmieniły się dzieci Marka Mostowiaka

- Z tą piosenką było trochę pracy, bo utwory do filmów pisze się zupełnie inaczej - mają coś zilustrować, trzeba wykazać się dużą elastycznością. Musisz wziąć pod uwagę specyfikę scenariusza, odbiorcę itd. (...) Tym razem poszłam śladem poprzednich piosenek przewodnich serialu - wypowiada się autorka tekstu piosenki "M jak miłość", w wykonaniu Juli - Ponieważ leci on od lat, zdążył mieć dwie piosenki tytułowe: najpierw utwór Wojtka Gąsowskiego, a następnie Beaty Kozidrak. To właśnie one były inspiracją. Myślę, że nasza wersja jest lekka, nowoczesna, to taka muzyczna mgiełka. Chcieliśmy by było pozytywnie, pastelowo, z dużą dawką optymizmu i nadziei, którą serial niesie. Dla mnie najważniejszym przekazem utworu jest fraza: miłość - podaj dalej. Miłość musi krążyć, wtedy objawia całą swa moc.

Przeczytaj: M jak miłość. Pogrzeb Lucjana Mostowiaka. Witold Pyrkosz za życia zdradził losy swojego bohatera

Premiera 26 maja 2017 roku

 

Pierwsza czołówka serialu "M jak miłość":


 

Druga czołówka serialu "M jak miłość" (na początku puszczana jako końcówka):Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: