SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Nowa Kasia w M jak miłość. Kim jest Karolina Bacia, która gra drugą Kasię?

M jak miłość. Nowa Kasia w M jak miłość. Kim jest Karolina Bacia, która gra drugą Kasię?

15.12.2015, godz. 09:44
M jak miłość. Kasia Mularczyk (Agnieszka Sienkiewicz), nowa Kasia (Karolina Bacia)
M jak miłość. Kasia Mularczyk (Agnieszka Sienkiewicz), nowa Kasia (Karolina Bacia) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Karolina Basia w "M jak miłość" jako druga Kasia! Czyżby zmarła Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) w cudowny sposób wróciła do świata żywych z nową twarzą? Nic z tych rzeczy. W 1182 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) poznaje dziewczynę o imieniu Kasia, która przypomina mu ukochaną. Choć z wyglądu nie jest podoba do jego Kasi, to jest tak samo pozytywnie nastawiona do życia. Kim jest Karolina Bacia, aktorka, która w "M jak miłość" gra nową Kasię?

"M jak miłość" odcinek 1182 - poniedziałek, 14.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka Sienkiewicz nie wróci do "M jak miłość", ale jej miejsce zajmie inna Kasia, w której rolę wciela się Karolina Bacia?! W 1182 odcinku "M jak miłość" Marcin wybiera się z Szymkiem (Staś Szczypiński) na wycieczkę – do miejscowości, w której mieszkała przed laty Kasia…

Patrz: M jak miłość. Marcin znajdzie mamę dla Szymka. Kasia zsyła mu nową Kasię

I po drodze pozna Kasię (Karolina Bacia) numer dwa. Chodakowski spotyka dziewczynę na parkingu przy lesie i pomaga jej uratować psa, zamkniętego w nagrzanym aucie. Później podwozi nową znajomą aż do Warszawy.

W drodze Kasia opowiada mu o swoich marzeniach i planach. Kasia jedzie do stolicy gdzie dostała pracę. Trochę się obawia czy właścicielka mieszkania, od której wynajęła pokój pozowoli jej zatrzymać psa. Marcin wspomina, że też mieszka w okolicach Parku Skaryszewskiego. Od razu zauważa, że dziewczyna jest wielką optymistką. - Moja filozofia jest taka, że nie przejmuje się rzeczami, na które nie mam wpływu - stwierdza Kasia.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi

Dopiero podczas pożegnania nowa znajoma zdradza Marcinowi swoje imię. - Kasia, po prostu Kasia...

- Ale ja się przecież nie przedstawiałem. Ty żartujesz sobie? - mówi Marcin spoglądając w niebo jakby mówił do swojej Kasi, która wciąż nad nim czuwa.

Czy Marcina i nową Kasię połączy przyjaźń i mały Szymek zyska nową nianię? Czas pokaże.

Kim jest Karolina Bacia, nowa Kasia z "M jak miłość"?

Karolina Bacia jest studentką IV roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. "M jak miłość" to jej serialowy debiut. Aktorka gra bowiem tylko w teatrze. Można ją oglądać w spektaklach: "Fantazy" w Teatrze Powszechnym, "Pogorzelisko" i "Polowanie na łosia" w Teatrze Collegium Nobilium.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: