SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Nie będzie rozwodu Budzyńskich. Marta wróci do Andrzeja?

M jak miłość. Nie będzie rozwodu Budzyńskich. Marta wróci do Andrzeja?

20.03.2016, godz. 13:00
M jak miłość odc. 1209. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1209. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wrócą do siebie? Budzyńska jest prawie przekonana, że powinna namówić męża na rozwód, ale w 1209 odcinku "M jak miłość" zaczyna się wahać. Powód? Andrzej tłumaczy się i zapewnia, że nie zdradził jej z Pauliną (Maria Szafirska). W dodatku w "M jak miłość" prawnik troszczy się o ukochaną żonę i zapewnia, że bardzo za nią tęskni. Marta wie, że będzie żałowała, jeśli wygoni Andrzeja ze swojego życia.

Na własne oczy

Witajcie w piątek :). Za chwilę weekend, po weekendzie poniedziałek i nowy odcinek "M jak Miłość", w którym Andrzej będzie miał do powiedzenia Marcie kilka ciepłych słów...

Opublikowany przez M jak miłość na 18 marca 2016

"M jak miłość" odcinek 1209 - poniedziałek, 21.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czuły, troskliwy, opiekuńczy, odpowiedzialny i szalenie przystojny - tak, to Andrzej! W "M jak miłość" Marta przekona się, że rozwód z Budzyńskim nie jest najlepszym wyjściem.

Zobacz: M jak miłość. Marta w szpitalu. Choroba Marty zbliży ją do Andrzeja

W 1209 odcinku "M jak miłość" Marta nie będzie czuła się najlepiej, a mąż zawiezie ją do szpitala. Prawniczka przekona się, że Andrzej na prawdę ją kocha i zwyczajnie się o nią martwi.

Budzyńska, która choruje na serce powinna oszczędzić sobie stresu, ale rozwód temu nie sprzyja. W dodatku w "M jak miłość" po kilku cichych dniach, Andrzej pozytywnie zaskoczy żonę.

No jasne... Proszę cię zadbaj o swoje zdrowie. Naprawdę mnie dziś przestraszyłaś. Ja wiem, że to niczego między nami nie zmienia, ale strasznie za tobą tęsknię i martwię się o ciebie. Dobra, odwiozę cię do domu, położysz się. Odwiozę cię do domu, odpoczniesz... - usłyszy Bydztyńska od męża, który wcześniej zapewni ją o swojej wierności.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia odkryje, że Bilski jest złodziejem i ją okradł

Czy szczere wyznanie prawnika i jego czułe spojrzenie dadzą Marcie do zrozumienia, że rozwód będzie błędem? Marta była zazdrosna, Andrzej ma przecież wiele na sumieniu. Ale chyba zrozumiał, że rodzina jest najważniejsza i Paulina jest tylko jego dobrą znajomą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: