SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka z M jak miłość zwiedza świat

M jak miłość. Natalka z M jak miłość zwiedza świat

15.06.2016, godz. 13:30
M jak miłość odc. 1174. Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1174. Natalka (Marcjanna Lelek) foto:

Marcjanna Lelek zrobiła sobie długą przerwę od pracy na planie "M jak miłość" i wybrała się w wymarzoną podróż po Ameryce Południowej. Serialowa Natalka Mostowiak jest zachwycona wycieczką. Dwumiesięczna przygoda dobiegła już końca, a na blogu aktorka opisała swoje przeżycia i pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Zobaczcie, jak bawiła się Natalka z "M jak miłość" na urlopie!

Serialowa Natalka Mostowiak na chwilę wyszła z roli i zorganizowała sobie cudowne wczasy. Marcjanna Lelek wybrała się w podróż do Ameryki Południowej i zapewnia, że to najwspanialsza rzecz, jaką zrobiła w swoim życiu.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka ukryje przed Frankiem, że będzie policjantką w Grabinie

"Pewnego dnia świat podszepnął mi: ruszaj. Nagle dotarło do mnie, że nie tylko mi wolno, ale że jest na to idealny moment. Załatwiłam więc kilka spraw, jak 60 dni wolnego, zakup śpiwora, kilka szczepionek, bilet lotniczy i wynalezienie trasy" - napisała aktorka na swoim podróżniczym blogu i szybko zrealizowała plan.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Franka w szpitalu. Zarzycka umrze na toczeń?

Marcjanna Lelek chwaliła się w sieci zdjęciami z podróży, a teraz podsumowała całą wycieczkę. Po powrocie do domu z pewnością stwierdziła, że tegoroczne wczasy były spełnieniem jej marzeń.

"Argentyna i Chile są znacznie spokojniejsze od głośnego Peru, a zwłaszcza jego stolicy, mimo to ten właśnie kraj najbardziej polubiłam (...) Ta podróż była najlepszą rzeczą, jaką zrobiłam w życiu. Jestem ogromnie wdzięczna losowi i wzruszona, że miałam okazję przez dwa miesiące zobaczyć dżunglę, góry, ocean i wybrzeże, małe miasteczka, malutkie wioski, duże miasta i przeogromne miasta, pustynie, jeziora, wodospady, deszcz na Atacamie, poznałam ludzi z całego świata, nauczyłam się hiszpańskiego, radzić sobie ze wszystkim sama i mogłam przeżyć tyle!" - czytamy na blogu ukulelek.blogspot.com.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: