SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka wpadnie Jankowi w oko

M jak miłość. Natalka wpadnie Jankowi w oko

26.12.2016, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1262 Janek (Tomas Kollarik) Natalka (Marcjanna Lelek) Staszek (Sławomir Holland)
M jak miłość odcinek 1262 Janek (Tomas Kollarik) Natalka (Marcjanna Lelek) Staszek (Sławomir Holland) foto:

Janek (Tomas Kollarik), który dołączył właśnie do obsady serialu "M jak miłość" to prawdziwy amant! Uwodziciel na swojej drodze spotkał Natalię (Marcjanna Lelek), ale to nie ona będzie jego "ofiarą". Morawski zaprzyjaźni się z Frankiem Zarzyckim (Piotr Nerlewski), a kolegom nie odbija się dziewczyn. W "M jak miłość" Janek zwiąże się z Ulą (Iga Krefft), ale zainteresuje się nim także Justyna (Olga Kalicka) i kuzynki Marzenki (Olga Szomańska).

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Tomas Kollarik ukończył szkołę aktorską i od razu dostał rolę w najpopularniejszym, polskim serialu! W "M jak miłość" młody przystojniak wciela się w rolę Janka Morawskiego. Nowy policjant z Lipnicy będzie kumplem Natalki i chłopakiem jej siostry. I choć to Natalka pierwsza wpadnie mu w oko, nic z tego nie będzie! Powód? Franek zaprzyjaźni się z nowym mundurowym i będzie mieć go na oku. Poza tym.. kolegom dziewczyn się nie odbija.

Zobacz: M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Arturem?!

- Wszystko wskazuje na to, że młodszy aspirant Jan Morawski, którego gram w „M jak miłość”, jest uwodzicielem. Bez problemu łamie damskie serca; kobiety powinny na niego uważać (śmiech). Już pierwszego dnia po przenosinach służbowych do Lipnicy poznał Natalię, z którą pracuje w tamtejszym komisariacie. Spotkania z nią będą wywoływały uśmiech na jego twarzy, ale akurat ona może czuć się bezpiecznie. Janek polubi jej partnera Franka, a kolegom nie odbija się dziewczyn - powiedział Tomas w jednym z najnowszych wywiadów.

Wiadomo już, że w "M jak miłość" Ula będzie miała problem z ukochanym, który będzie chętny do flirtowania. W jego towarzystwie zacznie kręcić się także Justyna i kuzynki Marzenki z siedliska, a to doprowadzi Mostowiakównę do szału!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: