SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka nienawidzi Justyny: "Ona jest ładna, inteligentna i kręci się wokół Franka"

M jak miłość. Natalka nienawidzi Justyny: "Ona jest ładna, inteligentna i kręci się wokół Franka"

24.10.2016, godz. 12:00
M jak miłość odcinek 1248, Natalka (Marcjanna Lelek), Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość odcinek 1248, Natalka (Marcjanna Lelek), Justyna (Olga Kalicka) foto:

Natalia (Marcjanna Lelek) zacznie odczuwać coraz większą niechęć do Justyny (Olga Kalicka)! W 1248 odcinku serialu "M jak miłość" poczuje potrzebę, by wyżalić się ze swoich obaw. Opowie o swoich problemach Ewie (Dominika Kluźniak), a ta w 1248 odcinku serialu "M jak miłość" pomoże jej uporać się z zazdrością.

"M jak miłość" odcinek 1248 - poniedziałek, 24.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po tym, jak w 1248 odcinku serialu "M jak miłość" Justyna wyśmieje Natalkę, Mostowiakówna nie będzie mogła się pozbyć wrażenia, że jest od niej gorsza. W 1248 odcinku "M jak miłość" Natalka pod komendą policji w której pracuje zauważy źle zaparkowany samochód. Okaże się, że należy on do Justyny, która zjawi się z sadzonkami i wyśmieje młodą policjantkę, że przecież nie wystawi jej mandatu.

Zobacz: M jak miłość. Karol skradnie serce Agnieszki?

Po tej całej sytuacji Natalka będzię czuć się źle. Mogła przecież wystawić dziewczynie mandat. O swoich rozterkach w 1248 odcinku serialu "M jak miłość" opowie Ewie, a ta rozwieje jej wszystkie obawy.

- No i zamiast jej coś odpyskować, albo chociażby cokolwiek odpowiedzieć, to stałam tam jak kołek i się głupio uśmiechałam - wyżali się Natalka, na co macocha jej odpowie:
- To wcale nie jest miłe. Dawać ludziom upomnienia, wypisywać mandaty. Jeszcze ci brakuje pewności siebie w tym temacie.
- Ale wiesz, to nie o to chodzi. Chodzi o to, że ja po prostu nie chciałam, żeby Justyna pomyślała, że jestem zazdrosną zołzą i że jej się czepiam dlatego, że po prostu...
- Jej nie lubisz - dokończy za pasierbicę Ewa. Wtedy Natalka w 1248 odcinku "M jak miłość" wybuchnie:
- No bo ona jest ładna i inteligentna i kręci się ciągle wokół Franka. I jeszcze przyjaźni się z jego matką - żona Marka słysząc zazdrość w głosie Mostowiakówny uśmiechnie się pod nosem - Z czego się śmiejesz?
- Nie śmieję się - odpowie - Wszyscy mamy problem z zazdrością. Nie znam nikogo, kto umiałby sobie poradzić z zazdrością - zacznie uspokajać młodą policjantkę - Ale myślę, że nie ma sensu już patrzeć na przeszłość. Teraźniejszość należy do Ciebie.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia boi się Bilskiego

Słowa Ewy  w 1248 odcinku serialu "M jak miłość" uspokoją Natalkę, jednakże Mostowiakówna nie powinna spuszczać gardy. Justyna już knuje kolejne intrygi, ale czy pozycja Natalki w sercu i życiu Franka faktycznie jest zagrożona przekonamy się w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: