SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka i Franek razem, ale bez ślubu?!

M jak miłość. Natalka i Franek razem, ale bez ślubu?!

09.12.2015, godz. 12:55
M jak miłość odcinek 1175. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odcinek 1175. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto:

O tym, że Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) będą parą w nowych odcinkach ''M jak miłość'' wiadomo już od jakiegoś czasu. Ale co dalej? Czy zakochani z Grabiny zdecydują się na ślub? Czy romans doprowadzi ich przed ołtarz? Leśniczy Franek ma złe wspomnienia związane z takimi uroczystościami, bo już raz został opuszczony przed ołtarzem. Czy w ''M jak miłość'' Natalka Mostowiak udowodni, że jest dobrą kandydatką na żonę?

Natalka i Franek z "M jak miłość" będą razem, a przez ich romans Ula (Iga Krefft) prawdopodobnie wyjedzie z Polski. Siostry pokłócą się o leśnika, ale Natalka nie odpuści, bo Zarzycki jest jej bardzo bliski.

Zobacz: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Leśniczy ojcem małej Hani

W premierowych odcinkach ''M jak miłość'' w styczniu 2016, Natalka i Franek przestaną ukrywać swoje uczucia i zdecydują się na związek. Ich romans w końcu stanie się faktem, ale czy dzięki niemu trafią przed ołtarz?

Oboje są jeszcze bardzo młodzi, ale dojrzali emocjonalnie. Natalka jest już matką i musi myśleć także o małej Hani (Maja Marczak). Na szczęście Franek świetnie sprawdzi się w roli opiekuńczego ojca.

Przeczytaj: M jak miłość. Tak Franek zdobywa Natalkę

Czy leśniczy poprosi Natalkę o rękę i zaprowadzi ją do ołtarza? To jeszcze tajemnica. Franek już raz został porzucony przed ołtarzem przez dziewczynę, którą bardzo kochał...

- Nie chciałbym psuć widzom niespodzianki, powiem tylko, że mój bohater jest niezwykle ostrożny w kwestii uczuć, już raz się zawiódł i ma to spoty wpływ na jego postępowanie - powiedział Piotr Nerlewski, czyli serialowy leśniczy w wywiadzie dla magazynu ''Tele Tydzień".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: