SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Naga Justyna uwodzi Franka Zarzyckiego

M jak miłość. Naga Justyna uwodzi Franka Zarzyckiego

26.12.2016, godz. 20:37
M jak miłość, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerelwski)
M jak miłość, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerelwski) foto:

Justyna (Olga Kalicka) nigdy nie zniknie z życia Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski). W premierowych odcinkach "M jak miłość" była narzeczona leśnika wciąż będzie próbowała go zdobyć! Były już pocałunki i zwierzenia, a teraz Justyna posunie się nawet do nagości! Czy Zarzycki skusi się na Justynę i zdradzi ukochaną Natalkę? Nie musicie się o to martwić. W "M jak miłość" leśniczy Franek to porządny facet! Za to jego była... robi z siebie pośmiewisko.

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" gdy tylko Justyna pojawiła się w Grabinie, oczywiste było, że spokój Natalki i Franka będzie zakłócony... I to się szybko nie zmieni.

Zobacz: M jak miłość. Zosia przyłapie Asię z Jackiem

- Justyna to jest typ takiej kokietki, która chce na siebie zwrócić uwagę. Próbuje pokazać, że jest dorosła, może posiadać mężczyzn. Justyna łapie się wszystkiego, żeby tylko coś dla siebie ugrać i nawet jeżeli bawi się czyimiś uczuciami, to nie jest tego do końca świadoma - powiedziała Olga Kalicka, czyli serialowa Justyna w "Kulisach serialu M jak miłość".

- Dzieje się tak, ale dla Franka to już przeszłość. Justyna próbuje na różne sposoby, ale Franek ma swój rozum - komentuje sytuację Piotr Nerelewski.

Na przedpremierowych scenach zza kulis z "M jak miłość" widać, jak naga - owinięta jedynie ręcznikiem Justyna - kolejny raz próbuje poderwać leśniczego! -Myślisz, że nam się uda? Pośpiesz się, bo jeszcze nas ktoś nakryje - zażartuje Justyna, która będzie chciała zaciągnąć byłego do łóżka.

Przeczytaj: M jak miłość. Potajemne spotkanie Izy i Marcina

Franek na szczęście się nie oprze i nie zdradzi Natalki, w której jest zakochany. Sytuacje jakie stwarza Justyna są jednak bardzo dwuznaczne i niekomfortowe dla żadnej ze stron...

- Natalka ocenia zachowanie Justyny jako bardzo bezczelne. Jakby się zastanowiła, zauważyłaby w niej desperację - powiedziała Marcjanna Lelek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: