SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rafał Mroczek odchodzi z M jak miłość. Paweł wyjedzie z żoną z Polski

M jak miłość. Rafał Mroczek odchodzi z M jak miłość. Paweł wyjedzie z żoną z Polski

10.10.2015, godz. 12:03
RAFAŁ MROCZEK
RAFAŁ MROCZEK I OLGA FRYCZ W SERIALU M JAK MIŁOŚĆ foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Rafał Mroczek (33 l.) znika z "M jak miłość"! Jak dowiedział się "Super Express", za kilka tygodni grany przez niego bohater wyjedzie do Wielkiej Brytanii. Dla Rafała Mroczka oznacza to pożegnanie z kultowym serialem.

Jeszcze pół roku temu aktor w rozmowie z "Super Expressem" rozważał odejście z serialu.

- Myślę, że dojrzeję kiedyś do decyzji, aby odejść, tak jak zrobiła to Małgosia Kożuchowska. Jak na razie praca ta daje mi tyle satysfakcji, że w tej chwili byłoby mi trudno podjąć taką decyzję. Odchodząc z serialu, musiałbym mieć jakąś alternatywę - tłumaczył.

Przeczytaj: M jak miłość. Darek wróci do Natalki, ale to Franek będzie ojcem Hani! Tragiczny wypadek Darka

Wygląda na to, że wreszcie ją znalazł. Jak udało nam się dowiedzieć, już za kilka tygodni grany przez niego bohater wyjedzie do Wielkiej Brytanii.

- Bohaterowie Ala, którą gra Olga Frycz (29 l.), i Paweł, którego gra Rafał, mają kłopoty finansowe i rozważają wyjazd za granicę. Pod koniec października postanowią wyjechać z kraju - usłyszeliśmy od osoby z produkcji serialu. Aktor w każdym momencie będzie mógł wrócić.

- Nie oznacza to jednak, że Rafał nie pojawi się już w serialu, bo jego wątek będzie w jakiś sposób obecny i da mu szansę powrotu w każdej chwili - dodaje nasze źródło.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka umiera? Przed śmiercią przekazuje ostatnią wolę Marcinowi

Rafał Mroczek z "M jak miłość" związany jest od samego początku, czyli od ponad 15 lat. Na planie wciąż pozostanie jego brat bliźniak, Marcin (33 l.).

Rafał Mroczek urodził się w 1982 roku. Jako osiemnastolatek, wraz z bratem bliźniakiem Marcinem, dołączył do obsady "M jak miłość". To właśnie rola Pawła Zduńskiego przyniosła mu popularność, na fali której wystąpił w "Tańcu z gwiazdami". Przez dwa lata wraz z bratem prowadził agencję artystyczną Mroczek House. Firma nie odniosła jednak sukcesu. Rafał jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail


Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: