SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mostowiakowie zjednoczeni na pogrzebie Witolda Pyrkosza

M jak miłość. Mostowiakowie zjednoczeni na pogrzebie Witolda Pyrkosza

28.04.2017, godz. 13:37
Witold Pyrkosz
Witold Pyrkosz foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Rodzina Mostowiaków z serialu "M jak miłość" to godny naśladowania przykład miłości do swoich najbliższych. Witold Pyrkosz w roli Lucjana i Teresa Lipowska, w roli Barbary, byli w pewnym sensie ideałem kochającego się małżeństwa, zawsze wspierających rodziców oraz dziadków. Atmosfera na planie "M jak miłość" przeniosła się do życia poza pracą, tak więc na pogrzebie Witolda Pyrkosza nie mogło zabraknąć jego serialowej rodziny.

Pogrzeb Witolda Pyrkosza

Przez kilkanaście lat grania w serialu "M jak miłość", Witold Pyrkosz stał się dla wielu młodych aktorów wzorem do naśladowania oraz mistrzem, od którego można się wiele nauczyć. Jednakże zdobywał swoją sympatię nie umiejętnościami aktorskimi, lecz podejściem do życia - zaraźliwym optymizmem.

Zobacz: M jak miłość. Małgosia nie przyjedzie na pogrzeb Lucjana?

Lucjan Mostowiak w serialu "M jak miłość" był kochającym mężem, ojcem oraz dziadkiem. Grając przez tyle lat i spędzając czas odgrywając rodzinę w "M jak miłość", atmosfera zjednoczenia przeniosła się do życia prywatnego. Aktorzy współpracujący z aktorem zmarłym 22 kwietnia br., na pogrzebie w piątek 28 kwietnia usiedli w ławkach obok siebie. Zarówno na ekranie, jak i poza nim - pozostali rodziną.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: