SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Monika uwiedzie Góreckiego i będzie nową mamą Olgi?

M jak miłość. Monika uwiedzie Góreckiego i będzie nową mamą Olgi?

04.09.2016, godz. 17:00
M jak miłość. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W serialu "M jak miłość" szykuje się nowy romans! Samotna prawnika Monika (Anna Wendzikowska) od dawna szuka ojca dla swojej córki Oleńki. Ostatnio nawet zainteresowała się Marcinem (Mikołaj Roznerski), który udawał przed jej babcią (Magdalena Zawadzka) kochające partnera i tatę Oli. Niebawem na celownik Moniki trafi Górecki (Wojciech Wysocki), który tak jak ona jest sam i pragnie miłości. Czy Monika i bogaty biznesmen będą razem? I jak zareaguje na to Olga (Katarzyna Grabowska), rozpieszczona córka biznesmena?

Górecki z "M jak miłość" przez 15 lat żył tylko z myślą, że musi znaleźć zabójcę swojej żony Katarzyny, który doprowadził do tragicznego wypadku. Kiedy wreszcie udaje mu się rozwiązać tę zagadkę i staje oko w oko z Izą Lewińską (Adriana Kalska), córką sprawcy wypadku, może wreszcie zamknąć ten rozdział swojego życia i zacząć wszystko od nowa.

Zmarła Katarzyna zawsze będzie w jego sercu, ale w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2016 Górecki otworzy się na miłość. I właśnie wtedy na horyzoncie pojawi się Monika ze swoją córeczką Oleńką. Samotna prawniczka, tak tak biznesmen potrzebuje mieć obok siebie kogoś bliskiego.

Patrz: M jak miłość. Górecki weźmie się za Olgę! 19-latka zmuszona do pracy


-
Po tym jak Górecki wyjaśnił sprawę śmierci swojej żony, jak w końcu wylądował w szpitalu, postanawia zmienić coś w swoim życiu - skupić się na tym, co najważniejsze. Najważniejsza jest dla niego córka, ale jako mężczyzna w dojrzałym wieku, który żyje bez kobiety kilkanaście lat, zaczyna się otwierać na inne kobiety. Należy spodziewać się, że pojawienie się jakiejkolwiek kobiety w życiu Góreckiego spowoduje to, że Olga nie będzie zachwycona... - powiedział Wojciech Wysocki w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Magda porzucona przez męża! Olek zostawi Magdę z synem i wyjedzie z Polski

I rzeczywiście Olga zacznie baczniej obserwować życie miłosne swojego ojca, a w szczególności jego nowe znajomości. Za nic w świecie nie spodziewa się, że miejsce jej matki zajmie Monika, niewiele starsza od niej, która do tego ma nieślubne dziecko. Nie spodoba jej się to, że Górecki tyle czasu spędza z Moniką.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: