SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Monika i Górecki na pierwszej randce

M jak miłość. Monika i Górecki na pierwszej randce

07.11.2016, godz. 12:00
M jak miłość odcienk 1251 Monika (Anna Wendzikowska)
M jak miłość odcienk 1251 Monika (Anna Wendzikowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Monika (Anna Wendzikowska) i Górecki (Wojciech Wysocki) na pierwszej randce! W 1251 odcinku serialu "M jak miłość" prawniczka i biznesmen wybiorą się do restauracji, gdzie w romantycznej atmosferze będą sączyć czerwone wino i wymieniać się czułymi spojrzeniami. W 1251 odcinku serialu "M jak miłość", Monika i Górecki będą w siebie całkowicie wpatrzeni!

"M jak miłość" odcinek 1251 - poniedziałek, 7.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Monika natychmiast zgodziła się na propozycję Góreckiego, który zaprosił ją na kolację. W 1251 odcinku serialu "M jak miłość" widzowie na własne oczy zobaczą to romantyczne spotkanie!

Zobacz: M jak miłość. Andrzej podrywa Magdę w kancelarii

Tuż przed kolacją w 1251 odcinku serialu "m jak miłość" Monika zostawi córeczkę pod opieką babci. Wystrojona w szmaragdową suknię, będzie promieniała ze szczęścia na myśl o nadchodzącym spotkaniu z Góreckim. Babcia zauważy, że biznesmen stracił głowę dla Moniki, która będzie próbowała wmówić starszej kobiecie, że to spotkanie czysto zawodowe.

Podczas wieczornego posiłku Monika i Górecki w 1251 odcinku serialu "M jak miłość" usiądą przy stole zastawionym świecami, a kelner jak na zawołanie podejdzie, by nalać obojgu czerwonego wina, które będą pić powoli podczas kolacji. Ich spojrzenia będą niczym naelektryzowane, bez słów będą komunikować się między sobą samym wzrokiem oraz delikatnymi uśmiechami. Będzie to iście magiczne spotkanie. Ewidentnie to by było na tyle, jeśli chodzi o "spotkania służbowe"...

Przeczytaj: M jak miłość. Jacek kupi firmę, w której pracuje Joasia

Czy Monika i Górecki będą razem? Po takiej randce, jak w 1251 odcinku serialu "M jak miłość", nikt by się raczej nie zdziwił!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: