SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mikołaj Roznerski wyjeżdża do USA. To koniec Marcina Chodakowskiego?

M jak miłość. Mikołaj Roznerski wyjeżdża do USA. To koniec Marcina Chodakowskiego?

20.01.2016, godz. 07:35
M jak miłość odcinek 1185, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość odcinek 1185, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Mikołaj Roznerski zdobył sławę jako Marcin Chodakowski w "M jak miłość", ale nie ogranicza się tylko do gry w jednym serialu. Kariera aktora nabrała tak zawrotnego tempa, że jak głosi plotka, już w marcu wyjdzie do USA na plan nowego filmu. Wyjazd Mikołaja Roznerskiego do Stanów Zjednoczonych oznacza koniec Marcina z "M jak miłość"? Czy uwielbiany przez widzów Roznerski odejdzie z serialu?

Czy Mikołaj Roznerski odejdzie z "M jak miłość"?

Mikołaj Roznerski w "M jak miłość" gra już cztery lata i wielu fanów serialu nie bierze pod uwagę takiej możliwości, że Marcina Chodakowskiego mogłoby zabraknąć.

Dzięki tej roli o Mikołaju Roznerskim zrobiło się naprawdę głośno. Obecnie aktor dzieli swój czas między plan seriali "M jak miłość" i "Singielka" oraz deski teatru. Gra bowiem w spektaklu Teatru Kwadrat "Dwie morgi utrapienia".

Przeczytaj: M jak miłość. Iza i Marcin spędzą razem pierwszą noc

Jeśli wierzyć doniesieniom portalu jastrzabpost.pl przez serialowy Marcinem z "M jak miłość" staje przed szansą zrobienia kariery w USA. Podobno już w marcu aktor wyjeżdża do Ameryki na plan nowego filmu. Ta rola może być przełomem w jego zawodowym dorobku.

Co będzie z Marcinem z "M jak miłość" po wyjeździe Mikołaja Roznerskiego do USA? Czy zniknie z serialu razem ze swoim synem Szymkiem (Staś Szczypiński)? Nic na to nie wskazuje, aktor w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że w najbliższym czasie w życiu jego bohatera nie zabraknie emocjonujących zdarzeń.

Marcin nawiąże romans z kuratorką Izę Lewińską (Adriana Kalska), która powoli zastępuje mu zmarłą Kasię (Agnieszka Sienkiewicz). Ale żeby było jeszcze ciekawiej to pozna kolejną kobietę...

Patrz: M jak miłość. Pierwsze zdjęcia córki Agnieszki i Tomka

Na razie nie ma takiej możliwości, by w nowych odcinkach "M jak miłość" zabrakło Marcina. Nio chyba, że scenarzyści przygotują widzom niespodziankę i wyślą Chodakowskiego do pracy za granicę. Wiadomo bowiem, że Marcin rzuci posadę prezesa w firmie swojego ojca Grzegorza (Wojciech Majchrzak).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: