SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mikołaj Roznerski wrócił do dawnego zawodu?

M jak miłość. Mikołaj Roznerski wrócił do dawnego zawodu?

10.04.2017, godz. 14:00
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Zagorzali fani Mikołaja Roznerskiego i serialu "M jak miłość", powinni skojarzyć już po samym tytule w czym rzecz! Aktor udostępnił pewne zdjęcie na portalu społecznościowym, co wywołało falę pochlebstw w jego stronę. Czyżby Mikołaj Roznerski z "M jak miłość" miał powrócić do starego zawodu?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Fani Mikołaja Roznerskiego zapewne kojarzą historię jego życia - zanim stał się jednym z najpopularniejszych aktorów z serialu "M jak miłość", pracował w zupełnie innym zawodzie, z aktorstwem mającym niewiele wspólnego.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1293: Marzenka wyciągnie Andrzejka z aresztu

- Studiowałem w szkole teatralnej i musiałem się z czegoś utrzymać. Ojciec mojego kolegi miał spawalnię więc zacząłem tam pracować zamiatając. Później pomyślałem sobie: czemu miałbym nie zrobić kursu spawacza na stali nierdzewnej? Mam ten fach. Jestem po dwuletnim kursie spawacza. To ciężka robota. Mam dystans do tego zawodu. Teraz jesteśmy na topie, a za chwilę nas nie będzie, bo będzie ktoś inny. Mam dwie ręce i dwie nogi i potrafię robić różne rzeczy - powiedział kiedyś w wywiadzie Mikołaj Roznerski.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1293: Natalka zazdrosna o Justynę, Franek naiwnie wspiera byłą kochankę

Niedawno aktor z serialu "M jak miłość" wstawił na swój profil na portalu społecznościowym zdjęcie w spawalni. To powrót do wspomnień, czy może powrót do... zawodu?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: