SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mikołaj Roznerski w nowej roli

M jak miłość. Mikołaj Roznerski w nowej roli

12.04.2017, godz. 13:00
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski foto: Mikołaj Roznerski / Facebook

Od jakiegoś czasu Mikołaj Roznerski znany m.in. z roli Marcina Chodakowskiego w serialu "M jak miłość", zaczął wrzucać na swój oficjalny profil społecznościowy zdjęcia na których trzyma wycelowany pistolet! Czyżby aktor z serialu "M jak miłość" przygotowywał się do nowej produkcji?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Mikołaj Roznerski poza graniem w serialu "M jak miłość" wystąpił również w kilku kryminalnych produkcjach: "Biuro kryminalne", "Wydział Zabójstw", "Komisarz Alex", "Karbala". Ostatnio na profilu społecznościowym aktora zaczęły się pojawiać zdjęcia, w których trzyma broń!

Zobacz: M jak miłość. Marcin i Julka będą razem?

Nie wszystkim fanom spodobały się fotografie:
- Nie podoba mi się to zdjęcie. Dużo młodych ludzi jest twoimi fanami.. Lepiej niech nie biorą przykładu.... - napisała jedna z fanek, a aktor odpowiedział, uchylając rąbka tajemnicy:
- Spokojnie na moim profilu..znajdują się zdjęcia głównie z produkcji fillmowych i teatralnych ..jest to kadr z nowej produkcji a nie promowanie czegoś innego
Pozdrawiam serdecznie

Warto również zwrócić uwagę na tajemnicze podpisy pod wieloma zdjęciami - "bang bang", odgłos wystrzału. Czy ma to jakiś związek z ostatnim zapisaniem się Mikołaja Roznerskiego na zajęcia kaskaderskie? Aktor wystąpi w kolejnym kryminale? Trzeba przyznać, że jego postawna budowa idealnie pasuje do ról policjantów oraz przestępców!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: