SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mikołaj Roznerski szkoli się na kaskadera

M jak miłość. Mikołaj Roznerski szkoli się na kaskadera

13.12.2016, godz. 16:00
Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) z M jak miłość
Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) z M jak miłość foto:

Mikołaj Roznerski się nie oszczędza! Marcin Chodakowski z "M jak miłość" zapisał się w Londynie do szkoły kaskaderów, by nie potrzebował na planie zastępcy! Taki aktor to skarb. Mikołaj Roznerski oszalał na punkcie sportu i kocha to co robi, ale to wymaga od niego dużo dyscypliny. W jednym z najnowszych wywiadów serialowy Marcin zdradził, że trenuje dosłownie codziennie i nie daje sobie taryfy ulgowej.

"M jak miłość" premierowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Fani seriali kochają Mikołaja Roznerskiego głównie za jego rolę w "M jak miłość", ale nie tylko tym zajmuje się aktor. Przystojniak zapisał się także do szkoły kaskaderów w Londynie, by usprawnić swoje umiejętności i pokazać przed kamerą, na co go stać.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka Olszewska wsadzi rannego Marcina do więzienia

- Ostatnie egzaminy mam w czerwcu. Moją ambicją jest wykonywanie wszystkich ewolucji kaskaderskich na planie bez dublera, jeśli będziemy kręcić kino akcji - powiedział w "Tele Tygodniu" Mikołaj Roznerski, który najwyraźniej planuje karierę na wielkim ekranie!

Niedawno widzieliście sceny ucieczki Marcina Chodakowskiego ze szpitala. Możecie być pewni, że w scenach z "M jak miłość" udział brał sam aktor, a nie podstawiony kaskader. Wszystko dzięki temu, że Mikołaj jak szalony dba o formę - Codziennie rano biegam 10 km, uprawiam sport i zdrowo się odżywiam - powiedział dumnie aktor.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: M jak miłość
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: