SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mikołaj Roznerski prawie nago pokazuje klatę w nowym filmie

M jak miłość. Mikołaj Roznerski prawie nago pokazuje klatę w nowym filmie

18.02.2016, godz. 10:07
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Mikołaj Roznerski
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Mikołaj Roznerski foto: © MTL Maxfilm

Mikołaj Roznerski dla milionów Polaków jest Marcinem Chodakowskim w serialu "M jak miłość". Ale już 26 lutego 2016 aktor z "M jak miłość" pojawi się w nowej roli w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Komedia w reżyserii Kingi Lewińskiej, która stoi też za kamerą "M jak miłość", to pozycja obowiązkowa dla fanek talentu Mikołaja Roznerskiego. W jednej ze scen aktor występuje prawie nago, prezentując imponującą klatę! To efekt treningów Roznerskiego, który nie wstydzi się rozebrać, bo ciężko pracuje, żeby jego ciało tak wyglądało.

Mikołaj Roznerski w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" nie raz wyskoczy z ubrań. Ale aktor nie ma problemów z nagością przed kamerami. W końcu ciało jest jego warsztatem pracy. Poza tym Mikołaj Roznerski naprawdę nie ma się czego wstydzić.

Patrz: M jak miłość. Mikołaj Roznerski w rozbieranej sesji

Gwiazdor "M jak miłość" trenuje regularnie od wielu miesięcy crossfit i chodzi na siłownię. Niedawno wymyślił sobie, że będzie ćwiczył w masce tlenowej, jak zawodnicy MMA. - Nie zmuszam się do treningów, nie mam problemów z motywacją - mówi. - Chcę być sprawny fizycznie, postępy nakręcają mnie do jeszcze większego wysiłku. Dzięki treningom lepiej się czuję, zyskałem pewność siebie w życiu i pracy. Aktor powinien być w formie, bo dzięki temu może zrobić więcej na planie czy scenie.

Patrz: M jak miłość. Marcin zostanie dawcą szpiku i narazi swoje życie

Żeby przekonać się, jak fantastycznie zbudowany jest Mikołaj Roznerski, wystarczy pójść do kina na film „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Premiera komedii, w której Roznerski gra jedną z głównych ról już 26 lutego 2016 roku.

W "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" aktor z "M jak miłość" wciela się w postać Tomasza, który właśnie szukuje się do ślubu. Tomasz i jego narzeczona Basia (Alicja Bachleda-Curuś) spotykają się ze sobą od czasów szkoły podstawowej.

Im bliżej ślubu tym Tomasz będzie miał coraz więcej wątpliwości, czy pragnie spędzić przyszłość u boku Basi. Gdy w jego życiu pojawi się seksowna blondynka Monika (Joanna Opozda), będzie musiał dokonać ważnego wyboru.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
autor: Ag zobacz inne artykuły tego autora
materiały prasowe MTL Maxfilm zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: