SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mikołaj Roznerski pierwszy raz o romansie z Alicją Bachledą-Curuś

M jak miłość. Mikołaj Roznerski pierwszy raz o romansie z Alicją Bachledą-Curuś

11.04.2016, godz. 10:55
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Mikołaj Roznerski, Alicja Bachleda-Curuś
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Mikołaj Roznerski, Alicja Bachleda-Curuś foto: © MTL Maxfilm

Czy Mikołaj Roznerski i Alicja Bachleda-Curuś mają romans? Aktor z "M jak miłość" ma zasadę, że bardzo chroni swoje życie prywatne i nie opowiada w wywiadach o dziewczynach, z którymi się spotyka, ale tym razem zrobił wyjątek. Po raz pierwszy szczerze przyznał co go łączy z Alicją Bachlędą-Curuś, partnerką z filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Plotki o romansie Mikołaja Roznerskiego i Alicji Bachledy-Curuś pojawiły się przy okazji premiery ich wspólnego filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Serialowy Marcin z "M jak miłość" zagrał w nim Tomasza, który przed ślubem z Basią zaczyna mieć wątpliwości czy na pewno chce być mężem. A pojawienie się w jego życiu seksownej Moniki (Joanna Opozda), seksownej modelki i instruktorki fitness jeszcze bardziej skomplikowały sprawę.

Patrz: M jak miłość. Mikołaj Roznerski ma nową dziewczynę. Kim jest tajemnicza blondynka, z którą był na randce?

Mikołaj Roznerski i Alicja Bachleda-Curuś w wywiadach przed premierą filmu wiele razy podkreślali, że świetnie im się grało parę narzeczonych. Stąd pojawiły się spekulacje, że aktorów łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Mówiło się nawet, że gwiazdor "M jak miłość" poleciał do USA na specjalne zaproszenie Bachledy-Curuś.

W tym samym czasie zaczęły krążyć plotki o tym, że serialowy Marcin z "M jak miłość" rozstał się ze swoją dziewczyną Olgą Bołądź, z którą był ponad dwa lata. Ponoć rzucił ją właśnie dla Alicji. Teraz okazuje się, że plotki o nowym romansie Mikołaja Roznerskiego nie mają nic wspólnego z prawdą.

Przeczytaj: M jak miłość. Tamara Arciuch odejdzie z M jak miłość. Anna umrze

- Pracowałem z Alicją i zostaliśmy dobrymi znajomymi. To wszystko. Byłem przez kilka dni za granicą, ponieważ miałem tam do wykonania pewne zadanie. Tyle mogę powiedzieć - powiedział aktor z "M jak miłość" w wywiadzie dla tygodnika "Twoje Imperium".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: