SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mikołaj Roznerski chce mieć drugie dziecko

M jak miłość. Mikołaj Roznerski chce mieć drugie dziecko

28.04.2017, godz. 08:12
M jak miłość odcinek 1284, Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1284, Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Mikołaj Roznerski, grający Marcina w serialu "M jak miłość", ma już jednego potomka. Antek ma 6 lat i jest oczkiem w głowie aktora. Strach pomyśleć, do czego sam rodzic się przyznaje, co by zrobił, gdyby został ojcem córeczki! Mikołaj Roznerski uwielbiany przez fanów serialu "M jak miłość" chce mieć kolejne dziecko.

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

- Pewnie, że myślę o drugim dziecku! Mam dopiero 33 lata i bardzo chciałbym mieć... malutką córeczkę - powiedział Mikołaj Roznerski, jak podaje "Świat Seriali". Akto znany z serialu "M jak miłość" od sześciu lat jest tatą małego Antka. Chociaż już nie jest z Martą Juras (grała Erykę w serialu "M jak miłość), mamą chpczyka, oboje starają się zapewnić wszystko, co najlepsze swojemu synkowi. Oczywiście Roznerski cay czas uczy się bycia rodzicem, jednakże mały Antoś jest jego najważniejszym słoneczkiem.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1300: Jakub Karski zniszczy Tomkowi życie

- Mam syna, fantastycznego młodego człowieka, który zaraża mnie swoją inteligencją emocjonalną. Wiele rzeczy się od niego uczę... Daje mi świeże spojrzenie na życie, poczucie odpowiedzialności. Staram się spędzać z nim jak najwięcej czasu - twierdzi Mikołaj Ronerski.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: