SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mikołaj Roznerski ma nową dziewczynę? Kim jest tajemnicza blondynka, z którą był na randce?

M jak miłość. Mikołaj Roznerski ma nową dziewczynę? Kim jest tajemnicza blondynka, z którą był na randce?

31.03.2016, godz. 20:25
M jak miłość odcinek 1195. Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1195. Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Mikołaj Roznerski rozstała się z Olgą Bołądź, ale w jego życiu ponoć już pojawiła się nowa dziewczyna. Serialowy Marcin z "M jak miłość" ostatnio był widziany na randce z piękną blondynką. Kim jest dziewczyna Mikołaja Roznerskiego, która zajęła u jego boku miejsce Olgi Bołądź? To Anna Bogusławska-Grzeszczuk, charakteryzatorka filmowa, menedżerka tancerza Dawida Ozdoby, byłego chłopaka Edyty Herbuś.

Życie prywatne Mikołaja Roznerskiego budzi ogromną ciekawość fanów "M jak miłość". W serialu Marcin Chodakowski przyciąga kobiety jak magnes i wciąż nie może się zdecydować na związek z zakochaną w nim Izą (Adriana Kalska). Nie ma się więc co dziwić, że widzowie zastanawiają się czy prywatnie Roznerski też jest tak niestały w uczuciach.

Przeczytaj: M jak miłość. Zamach na Izę i Marcina! Artur planuje zbrodnię

Aktor z "M jak miłość" nie ma w zwyczaju opowiadać o kobietach, z którymi się spotyka. Wiadomo tylko, że był związany z Martą Juras, czyli Eryką z "M jak miłość", z którą ma 5-letniego syna Antka. Rozstał się z nią kiedy ponad dwa lata temu poznał Olgę Bołądź.

W grudniu 2015 roku po raz pierwszy pojawiły się plotki, że związek Roznerskiego z Bołądź nie przetrwał i para zdecydowała się na rozstanie. Co ciekawe aktorzy ani razu nie pojawili się razem na czerwonym dywanie. Nigdy też nie potwierdzili, że w związku.

Patrz: M jak miłość. Iza odejdzie od Marcina, bo on wciąż kocha Kasię

Ostatnio u boku serialowego Marcina z "M jak miłość" pojawiła się nowa kobieta. Tygodnik "Życie na gorąco" właśnie opublikował zdjęcia z randki Roznerskiego z tajemniczą blondynką. Aktor zaprosił swoją wybrankę do modnej japońskiej restauracji przy ul. Żurawiej w centrum Warszawy.

Paparazzi uwiecznili na zdjęciach jak po wspólnie spędzonym wieczorze trudno im się rozstać. Mikołaj Roznerski czule pożegnał się z blondynką, która pocałowała go w policzek.

Kim jest kolejna dziewczyna Roznerskiego? Według informacji "Życia na gorąco" to Anna Bogusławska-Grzeszczuk, makijażystka, charakteryzatorka filmowa, ale również pisarka i menedżerka tancerza, byłego chłopaka Edyty Herbuś Dawida Ozdoby.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: