SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mikołaj Roznerski jest wzorowym ojcem nie tylko na ekranie

M jak miłość. Mikołaj Roznerski jest wzorowym ojcem nie tylko na ekranie

20.12.2016, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1185, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość odcinek 1185, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) jest wzorowym ojcem i świetnie radzi sobie z samotnym wychowywaniem Szymka (Staś Szczypiński). Prywatnie aktor też jest tatusiem małego rozrabiaki. Antek ma już 6 lat i jest dumą aktora! W jednym z najnowszych wywiadów Mikołaj Roznerski zdradził, jakim jest ojcem.

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Mikołaj Ronzerski, podobnie jak Marcin Chodakowski jest ojcem na medal. Prywatnie aktor jest tatą 6-letniego Antka i to właśnie ten mały rozrabiaka jest jego całym światem - Antek ma już 6 lat, to kawał chłopa, moja duma i radość! - cieszy się aktor w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Zobacz: M jak miłość. Paulina rozkocha w sobie Marcina!

Aktor z "M jak miłość" zdradził, że rola rodzica do łatwych nie należy, tym bardziej, że jego rodzina nie przetrwała próby czasu. Serialowy Marcin z "M jak miłość" nie jest już z matką swojego dziecka, ale czasami tego żałuje. Matką Antka jest Marta Juras, która z resztą jakiś czas temu grała w "M jak miłość" i wcielała się w rolę Eryki, która dowiedziała się o swojej chorobie i wyjechała na leczenie do USA.

Przeczytaj: M jak miłość. Basia uratuje małżeństwo Ali i Pawła

A jakim ojcem jest Mikołaj? Aktor zdradził, że daje z siebie wszystko. - Postępuję tak jak mój ojciec z nami, ze mną i moim rodzeństwem - a mam aż trójkę, młodszych siostrę i brata oraz starszą siostrę. Nasze dzieciństwo było wymarzone! - wspomina z uśmiechem serialowy Marcin. Teraz to on stara się, by mały Antek w przyszłości mógł powiedzieć to samo.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: