SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mikołaj Roznerski jednak nie odejdzie z M jak miłość. Wątek Marcina się rozwinie

M jak miłość. Mikołaj Roznerski jednak nie odejdzie z M jak miłość. Wątek Marcina się rozwinie

24.01.2016, godz. 09:28
M jak miłość odcinek 1185, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość odcinek 1185, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Mikołaj Roznerski zostaje w "M jak miłość"! Wbrew krążącym plotkom serialowy Marcin Chodakowski nie odejdzie z "M jak miłość". Co prawda wiosną aktor wyjeżdża do USA na plan nowego filmu, ale o odejściu z serialu nie ma nowy. Po prostu przez jakiś czas Mikołaj Roznerski będzie miał przerwę w zdjęciach. Ale produkcja "M jak miłość" zapewnia, że w nowych odcinkach i tak wątek Marcina się rozwinie.

"M jak miłość" bez Marcina Chodakowskiego i jego syna Szymka (Staś Szczypiński)? Nic z tych rzeczy! Ostatnio poratal jastrzabpost.pl podał, że już wkrótce Mikołaj Roznerski wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, bo dostał rolę w amerykańskim filmie. I od razu zrodziła się plotka, że aktor pożegna się z "M jak miłość".

Patrz: M jak miłość. Pierwsze zdjęcia córki Agnieszki i Tomka

To oczywiście bzdury! Marcin Chodakowski jest jednym z bardziej lubianych bohaterów serialu i scenarzyści na pewno nie pozwolą mu odejść. Wątek Marcin i Szymka wzrusza i bawi miliony widzów. A fanki Mikołaja Roznerskiego z zapartym tchem śledzą jego miłosne perypetie - zwłaszcza narodziny romansu z Izą Lewińską (Adriana Kalska).

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ożeni się z Izą Lewińską? Mikołaj Roznerski pierwszy raz o ślubie Marcina

Choć to prawda, że już niebawem Mikołaj Roznerski wyjeżdża na plan pewnej produkcji do USA, to o pożegnaniu z "M jak miłość" nie ma mowy. Jego pobyt w Stanach Zjednoczonych nie będzie aż tak długi, więc na planie serialu może sobie zrobić krótką przerwę w zdjęciach.

- Mikołaj Roznerski gra w "M jak miłość", jego wątek cały czas jest rozwijany i nic się w tej kwestii nie zmienia. Aktor nie odchodzi z serialu. Niedługo zobaczymy go w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", który wchodzi w lutym i nadal współpraca trwa - powiedziała portalowi party.pl Karolina Baranowska z MTL Maxfilm, czyli producenta "M jak miłość".

Z kolei sam Mikołaj Roznerski ujawnił w jednym z ostatnich wywiadów, że w życiu Marcina Chodakowskiego pojawi się jeszcze jedna kobieta. Wygląda na to, że Iza będzie miała rywalkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: