SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mikołaj Roznerski jako niedostępny przystojniak. Nowa rola Marcina z M jak miłość

M jak miłość. Mikołaj Roznerski jako niedostępny przystojniak. Nowa rola Marcina z M jak miłość

01.07.2016, godz. 11:30
Mikołaj Roznerski, Magdalena Lamparska
Mikołaj Roznerski, Magdalena Lamparska foto:

Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) uwiódł damską część publiczności "M jak miłość", a już niedługo będziecie mogli zobaczyć go w nowym projekcie. Przystojny aktor dostał rolę Macieja w filmie Ryszarda Zatorskiego "Porady na zdrady". Tym razem Mikołaj Roznerski wcieli się w rolę niedostępnego coacha, które serce będzie próbowała zdobyć Kalina (Magdalena Lamparska).

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Marcina z "M jak miłość". Lubiany przez Was aktor zaczął właśnie pracę na planie nowego filmu. "Porady na zdrady" trafią do kin już w listopadzie 2016, a jedna z głównych ról przypadła w udziale właśnie Mikołajowi Roznerskiemu.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin zdradzi Izę z baletnicą Naomi?

Na ekranie pojawi się także Magdalena Lamparska, jako Kalina. Zdradzona w dniu ślubu kobieta postanowi zemścić się na mężczyznach i zostanie testerką wierności! W jej sidła w końcu wpadnie coach Maciej, którego żona podejrzewa o zdradę i chce mieć jasne dowody. Sprawa nie będzie jednak tak łatwa. Mikołaj Roznerski wcieli się w rolę faceta odpornego na zaloty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: