SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Tomasz Ciachorowski w Tańcu z gwiazdami. Lista uczestników 6 edycji już zamknięta

M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Tomasz Ciachorowski w Tańcu z gwiazdami. Lista uczestników 6 edycji już zamknięta

18.07.2016, godz. 08:51
M jak miłość odcinek 1198, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość odcinek 1198, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Aktorzy z "M jak miłość" na liście uczestników tanecznego show Polsatu "Taniec z gwiazdami"! Pełna lista uczestników 6 edycji "Tańca z gwiazdami" jest już znana. Jesienią 2016 na parkiecie hitowego programu rozrywkowego wystąpią m.in. Mikołaj Roznerski i Tomasz Ciachorowski, którzy w "M jak miłość" jako Marcin i Artur rywalizują o Izę Lewińską (Adriana Kalska)

"Taniec z gwiazdami" 6 edycja od września 2016 w telewizji Polsat

"Taniec z gwiazdami" 6 edycja wystartuje na antenie Polsatu od września, ale pełna lista uczestników jest już znana. Jak zawsze w programie nie zabraknie aktorów znanych w seriali. Nowa edycja "Tańca z gwiazdami" na pewno ucieszy wielbicieli "M jak miłość", bo według doniesień "Faktu" w tanecznym show wystąpią aż dwaj aktorzy - Mikołaj Roznerski i Tomasz Ciachorowski.

Patrz: Taniec z gwiazdami 6 edycja - lista uczestników. Aktorzy z seriali, którzy zatańczą w nowym Tańcu z gwiazdami

Kto jeszcze wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" 6? Na parkiecie nie zabraknie także gwiazd z innych polskich seriali. Wśród uczestników nowej edycji "Tańca z gwiazdami" będą m.in. Paweł Domagała (Krzysiek Małecki z "O mnie się nie martw" i Igor Szot z "Drugiej szansy"), Adam Zdrójkowski (Kuba Boski z "Rodzinki.pl), Olga Kalicka (Justyna z "M jak miłość" i Magda z "Rodzinki.pl"), Urszula Dębska (Sabina z "Pierwszej miłości"), Karolina Gorczycka (Sylwia z "Singielki") oraz Misheel Jargalsaikhan (Zosia z "Rodziny zastępczej").

Poza tym na liście uczestników 6 edycji "Tańaca z gwiazdami" znaleźli się: siatkarz Andrzej Wrona, wokalista Kamil Mokrzycki z chóru Sound'n'Grace,  trenerka fitness Mariola Bojarska-Ferenc oraz artystka kabaretowa Ewa Błachnio.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: