SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mikołaj Roznerski byl chuliganem - WIDEO

M jak miłość. Mikołaj Roznerski byl chuliganem - WIDEO

28.04.2017, godz. 11:16
M jak miłość odcinek 1296, Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1296, Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA/ vod.tvp.pl

Mikołaj Roznerski w programie "Uwaga!" uchylił rąbka tajemnicy swojej młodości. Aktor znany m.in. z serialu "M jak miłość" z pewnością nie miał łatwo w życiu. Kto by się spodziewał, że swego czasu notorycznie był wyrzucany ze szkół? Przytaczamy najciekawsze wątki wywiadu z Mikołajem Roznerskim - czego nie wiemy o aktorze serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Aktor znany z roli Marcina Chodakowskiego w serialu "M jak miłość", Mikołaj Roznerski, zaskoczył fanów swoim wyznaniem w programie "Uwaga!" stacji TVN. Jego rodzice rozwiedli się, kiedy Mikołaj miał 13 lat. Rodzeństwo zamieszkało z matką, jednakże on postanowił zostać przy ojcu w Rolantowicach, skąd pochodzi. Nie na długo, ponieważ już rok później, jako czternastolatek, uciekł z domu!

Zobacz: M jak miłość. Małgosia nie przyjedzie na pogrzeb Lucjana?

Kroki pokierowały Mikołaja Roznerskiego z serialu "M jak miłość" do Wrocławia, gdzie pomieszkiwał u znajomych. Dużo czasu spędzał w szemranych bramach i na osiedlach, gdzie strach chodzić nocą. Jak sam wyznał, były to błędy młodości, wpadł w złe towarzystwo. Aktor z serialu "M jak miłość" nie zdradził szczegółów swoich poczynań wieku nastoletniego, więc możemy jedynie się domyślać, co takiego robił...

Przeczytaj: M jak miłość. Mikołaj Roznerski chce mieć drugie dziecko

Po tym, jak Mikołaj Roznerski został wyrzucony z kolejnej szkoły, postanowił coś zmienić w swoim życiu. Przestał "zajmować się pierdołami" i skierował się ku aktorstwu, po czym wyprowadził do Warszawy. Nie było mu łatwo - nie miał znajomości, a za coś trzeba było wyżyć, więc pracował m.in. jako spawacz w fabryce, przy rozdawaniu ulotek, czy odśnieżając ulice. W końcu szczęście się do niego uśmiechnęło i aktor znany z serialu "M jak miłość" dostał rolę. Potem kolejną, a potem jeszcze jedną... I w ten sposób dzisiaj znany jest ze swoich ról w polskich produkcjach kinowych i telewizyjnych, spełnia się zawodowo i ma sześcioletniego synka, który jest dla niego największym szczęściem. Od chuligana z brudnej bramy, do znanego pożeracza kobiecych serc - historia rodem z Hollywood!

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: