SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Męska rozmowa Andrzeja i Olka

M jak miłość. Męska rozmowa Andrzeja i Olka

07.03.2017, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1284, Olek (Maurycy Popiel), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1284, Olek (Maurycy Popiel), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto:

Andrzej (Krystian Wieczorek) postanowi uratować związek Madzi (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel) i w 1292 odcinku "M jak miłość" poprosi Chodakowskiego o męską rozmowę. Spotkanie nie będzie należało do przyjemnych, bo prawnik postawi Olka pod ścianą. Czy lekarz zakończy romans z Anetą (Ilona Lewandowska) dla dobra swojej rodziny? Sprawdźcie, co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1292 we wtorek, 4.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Związek Magdy i Olka wisi na włosku, a Chodakowska od dawna przeczuwa, że coś jest nie tak. Olek nie chce jej w Kuwejcie - dlaczego tak nagle zmienił zdanie. Proste. Odpowiedź to romans!

Zobacz: M jak miłość. Andrzej odżyje po rozwodzie z Martą

W "M jak miłość" Aneta, która współpracuje z Olkiem za granicą jest także jego kochanką. Młoda, atrakcyjna brunetka z uporem niszczy małżeństwo Chodakowskiego, które na odległość i tak ledwo daje sobie radę.

W 1292 odcinku "M jak miłość" kochanka lekarza przyjdzie do kancelarii Budzyńskiego i zostawi list dla Magdy. Andrzej zacznie podejrzewać, że to informacja dla Madzi o romansie i od razu schowa notkę do kieszeni.

Prawnik spotka się z Olkiem - Wiem, że ma pan romans i wiem z kim - powie poważnie i postawi ultimatu. Albo liścik trafi do kosza, a on zacznie walczyć o swoją rodzinę, albo powie Madzi prawdę o swoim życiu na boku!

Przeczytaj: M jak miłość. Olek zniszczy Madzi życie

Po rozmowie z Andrzejem, Olek postanowi walczyć o Magdę, ale to nie będzie takie proste. Choć zrezygnuje z pracy i postanowi wrócić do Warszawy, kochanka nie da się spławić i będzie uprzykrzać lekarzowi życie! Aneta dopnie swego i zniszczy małżeństwo Chodakowskich?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: