SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Matka Franka da się nabrać na intrygi Justyny. Pozycja Natalki jest zagrożona!

M jak miłość. Matka Franka da się nabrać na intrygi Justyny. Pozycja Natalki jest zagrożona!

28.09.2016, godz. 20:44
M jak miłość. Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość. Justyna (Olga Kalicka) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W "M jak miłość" Justyna (Olga Kalicka) robi wszystko by zdobyć Franka (Piotr Nerlewski). Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) stanie po jej stronie? W nowych odcinkach "M jak miłość" matka leśniczego z Grabiny zacznie tęsknić za jego byłą narzeczoną i wybaczy jej ucieczkę sprzed ołtarza. Natalka (Marcjanna Lelek) ma powody do zazdrości. Justyna odbierze jej chłopaka i ukochaną teściową? Zarzycka nabierze się na intrygi uroczej nauczycielki.

"M jak miłość" nowe odcinki w każdy poniedziałek i wtorek, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Justyna dąży po trupach do celu i zazwyczaj dostaje to czego chce. Czy teraz będzie tak samo? Dziewczyna walczy o Franka i marzy o tym, by go odzyskać. Dopiero teraz była narzeczona leśniczego zrozumiała swój błąd, zatęskniła i postanowiła odzyskać jego serce. Natalka powinna uważać...

Zobacz: M jak miłość. Justyna zniszczy Natalkę! Była Franka dąży po trupach po celu

Justyna jest przebiegła i sprytnie wymyśla coraz lepsze pomysły, żeby spotkać się z Zarzyckim - szkolne sprawy, choroba, czy odwiedziny w leśniczówce. Każda okazja do spotkania będzie dla niej ważna i być może da jej przewagę w rywalizacji z zakompleksioną Mostowiakówną.

Była narzeczona Franka będzie miała tupet! Do tego stopnia, że zacznie nawet podlizywać się jego matce. Teresa w końcu uwierzy w intrygi dziewczyny, którą kiedyś darzyła olbrzymią sympatią.

Przeczytaj: M jak miłość. Wypadek Justyny. Podstęp byłej narzeczonej Franka

-Justyna jest postacią, która od zawsze budzi lęk matki Franka. To ta zła, podła kobieta, która najbardziej na świecie zraniła jej syna. Z drugiej strony ona bardzo lubiła Justynę w przeszłości. Złość pani Teresie kruszeje. Ona coraz bardziej zaczyna żałować i myśleć, co by było, gdyby losy Justyny i Fraka inaczej się potoczyły - powiedziała Jowita Budnik w najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: