SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Matka Darka chce zrobić interes na Hani Mostowiak

M jak miłość. Matka Darka chce zrobić interes na Hani Mostowiak

24.01.2016, godz. 18:30
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak)
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Katarzyna Maj (Grażyna Strachota) we wszystkim widzi interes i wierzy, że wszystko można załatwić gotówką. To właśnie z jej pomocą, Darek (Marcel Sabat) będzie usiłował odzyskać Hanię (Maja Marczak). Czy uda im się przechwycić dziecko? Natalka (Marcjanna Lelek) bez trudu wpuści ich do swojego życia, ale rodzina Mostowiaków mocno tego pożałuje. Co wydarzy się w ''M jak miłość''?

Ta kobieta ma tupet! Matka Darka we wszystkim widzi pieniądze. Nawet sprawy rodzinne schodzą na drugi plan, gdy pojawia się możliwość zarobienia.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka straci dziecko. Darek zabierze jej córkę Hanię?

W ''M jak miłość'' Darek wraca do Grabiny, żeby odzyskać córkę. Do wszystkiego podjudza go matka. Katarzyna Maj już raz skłóciła ze sobą rodzinę Mostowiaków, dając Barbarze pieniądze. Teraz też wprowadzi spore zamieszanie.

Zobacz: M jak miłość. Darek bezpłodny. Matka Darka nie uznaje Hani za wnuczkę

-Jak na prawdziwą bizneswoman przystało, dla niej życie jest interesem. Nie ma znaczenia, czy sprawa dotyczy jej, czy jej syna, czy interesów. Mam wrażenie, że to wszystko jej się nieco miesza. Za wszelką cenę chce zrealizować swój plan. Pod spodem są pieniądze - powiedziała Katarzyna Strachota w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: