SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marzenka przyjmie oświadczyny Andrzejka

M jak miłość. Marzenka przyjmie oświadczyny Andrzejka

03.03.2017, godz. 16:00
M jak miłość, Paulina (Julita Fabiszewska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość, Paulina (Julita Fabiszewska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

A jednak! W nowych odcinkach "M jak miłość" Andrzejek (Tomasz Oświeciński) ponownie oświadczy się Marzence (Olga Szomańska) i znów zostanie przyjęty! Tym razem doczekamy się ich wesela w "M jak miłość"? W najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość" Lisiecki z dumą prezentuje przyjacielowi nowy pierścionek na palcu ukochanej. Cieszycie się?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Andrzejek z uporem maniaka walczy o Marzenkę, a determinacja wyjdzie mu na dobre! W premierowych odcinkach "M jak miłość" po kilku nieudolnych próbach zakochani znów będą parą.

Zobacz: M jak miłość. Marcin będzie próbował odzyskać Izę

Sprawa nie będzie prosta i zacznie się niewinnie. Marzenka się pochoruje i będzie mogła liczyć na pomoc czułego siłacza, który otoczy ją opieką. Po tym wszystkim dziewczyna zgodzi się, żeby Lisiecki wrócił do siedliska. Andrzejek będzie miał więc pole do popisu, ale chyba trochę przesadzi.

Przebrany w strój świętego Mikołaja wręczy ukochanej małe pudełeczko, z którego w dość dziwny sposób wyskoczy pierścionek zaręczynowy. Marzenka będzie oburzona całą sytuacją, ale ostatecznie przyjmie oświadczyny.

-Nie mogę za dużo zdradzać. Ale będzie próbował, będzie próbował i uda mu się. Marzenka wybaczy i Andrzejek jeszcze raz się oświadczy - powiedział Tomasz Oświeciński o życiu swojego bohatera z "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Olek panikuje na myśl, że Magda przeprowadzi się do Kuwejtu

Czy Lisiecki tym razem doprowadzi Marzenkę do ołtarza i będzie mógł się bawić na swoim własnym weselu. Oficjalny rozwód z Elą (Anna Sarna) zdecydowanie ułatwi mu całą sprawę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: