SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Awantura przed ślubem Marzenki i Andrzejka

M jak miłość. Awantura przed ślubem Marzenki i Andrzejka

01.12.2016, godz. 20:01
M jak miłość odcinek 1250, Andrzej (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość odcinek 1250, Andrzej (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska) foto:

Marzenka (Olga Szomańska) odowła ślub z Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński)? W 1259 odcinku "M jak miłość" między narzeczonymi dojdzie do poważnej kłótni. Przyszła panna młoda dowie się, że Lisiecki bierze udział w nielegalnych walkach i zagrozi mu zerwaniem zaręczyn! Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1259 - poniedziałek, 5.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Andrzejek grzecznie pracuje w siedlisku Anny (Tamara Arciuch), ale zarobki przestały go satysfakcjonować, gdy na pierwszy plan wyjdą wydatki związane ze ślubem.

Zobacz: M jak miłość. Jacek kupi firmę, w której pracuje Joasia

W 1259 odcinku "M jak miłość" przyszli państwo młodzi odwiedzą salon z garniturami. Siłacz zacznie przymierzać marynarki, ale jedna z nich rozerwie mu się na plecach, a wszyscy w sklepie będą świadkami głośnego trzasku. Materiał rozerwie się, gdy Andrzejek rozłoży ramiona. Okaże się, że mężczyzna musi pokryć koszty związanie ze zniszczonym ubraniem.

Chwilę później Marzenka znajdzie w rzeczach narzeczonego umowę na nielegalną walkę. -Rozum ci odjęło? - zapyta wprost blondynka.
-Naprawdę potrzebuję tej kasy - skomentuje Lisiecki.
-Nie ma żadnych "ale"! Nagrabiłeś sobie. Nie chcę ani sukienki, ani wesela, jeśli to wszystko ma się odbyć kosztem twojego zdrowia - powie Marzenka grożąc ukochanemu zerwaniem zaręczyn.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzejek bierze udział w nielegalnych walkach!

Andrzejek obieca, że nie pójdzie na walkę i weźmie pożyczkę, żeby zapłacić za ślub. Marzenka mu uwierzy, ale czy myślicie, że siłacz zrezyguje z bójki, na którą już się umówił? Ciekawych zapraszamy przed telewizory.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: