SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia Rogowska zostanie sama

M jak miłość. Marysia Rogowska zostanie sama

01.01.2017, godz. 18:11
M jak miłość, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert (Zbigniew Stryj)
M jak miłość, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert (Zbigniew Stryj) foto:

Co się wydarzy w premierowych odcinkach "M jak miłość"? Czy Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) pozbędzie się Roberta (Zbigniew Stryj) i Artura (Robert Moskwa) ze swojego życia? W 1269 odcinku "M jak miłość" Bilski znów rozkocha w sobie Marysię i zaciągnie ją do łóżka, a jej były mąż zacznie szaleć z zazdrości! Z tej sytuacji jest tylko jedno wyjście. Jakie? Sprawdźcie, co powiedziała Małgorzata Pieńkowska w premierowych "Kulisach serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1269 - wtorek, 10.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W "M jak miłość" Marysia Rogowska rozstała się z aresztowanym Robertem i zaczęła dawać byłemu mężowi nadzieję, że jeszcze będą razem. Tymczasem w 1269 odcinku "M jak miłość" gdy Bilski wyjdzie na wolność, wszystko się zmieni.

Zobacz: M jak miłość. Robert Bilski na wolności! Marysia w niebezpieczeństwie

Uniewinniony bandzior odnajdzie Rogowską, a ona zamiast go przepędzić wpadnie w jego ramiona i da się porwać namiętności! Byli kochankowie spędzą razem upojną noc, a gdy Artur zadzwoni do ukochanej, ona go spławi.

Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"? Nie ulega wątpliwości, że Rogowska sama nie wie czego chce i pogubiła się już w swoich uczuciach. Pewne jest także to, że panowie będą walczyć o jej serce. 

Przeczytaj: M jak miłość. Namiętna noc Marysi i Roberta w Grabinie

W premierowych kulisach serialu "M jak miłość" Małgorzata Pieńkowska wyznała, że chciałaby żeby jej bohaterka została singielką i na zawsze wyrwała się z tego miłosnego trójkąta -Ja bym na miejscu Marysi wszystkich zostawiła. Życzę jej żeby została sama i zaczęła nowe życie - powiedziała aktorka. Czy producenci jej posłuchają? Jeśli nie, jeden z mężczyzn będzie musiał wygrać walkę o jej serce. Na kogo padnie? Teraz już nic nie jest pewne.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: