SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia ucieknie z wesela Asi i Tomka

M jak miłość. Marysia ucieknie z wesela Asi i Tomka

19.03.2017, godz. 13:00
M jak miłość odcinek 1290, Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1290, Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto:

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nie wytrzyma presji i ucieknie ze ślubu Asi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk). Wszystko przez Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), który również będzie jednym z gości na zabawie w 1290 odcinku "M jak miłość". Rogowska znajdzie sobie jakąś wymówkę i wyjedzie z Grabiny, żeby zniknąć z oczu funkcjonariuszowi, który zarzucił jej fałszywe składanie zeznań.

"M jak miłość" odcinek 1290 we wtorek, 28.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Marysia będzie jednym z gości na weselu Chodakowskich, ale szybko ucieknie. Powodem jej zaniepokojenia będzie Jakub Karski. Policjant, który prowadzi sprawę Bilskiego (Zbigniew Stryj) przysłuchiwał Rogowską i oskarżył ją o składanie fałszywych zeznań, co jest równoznaczne ze współpracą z oskarżonym.

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Tomek dostaną ślubny prezent od Jacka

W 1290 odcinku "M jak miłość" to Marylka (Izabela Kapiasova) przyprowadzi kolegę z pracy na wesele Tomka. Funkcjonariusz będzie się świetnie bawić, ale totalnie zepsuje wieczór Marysi. Rogowska - gdy tylko go zauważy - spłoszy się i wybiegnie z siedliska.

-Moja postać nazywa się Jakub Karski. Nie wszyscy będą zadowoleni z jego obecności. Jego obecność wpłynie znacząco na zachowanie innych osób - wyznał Krzysztof Kwiatkowski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Czy dziwne zachowanie Rogowskiej zwróci jego uwagę? Jak Marysia wytłumaczy się parze młodej? O wszystkim przekonamy się w 1290 odcinku "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: