SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia śledzona przez ludzi Bilskiego

M jak miłość. Marysia śledzona przez ludzi Bilskiego

07.11.2016, godz. 11:00
M jak miłość odcinek 1248, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1248, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa) foto:

Bilski (Zbigniew Stryj) naśle na Marysię (Małgorzata Pieńkowska) prześladowcę. Artur (Robert Moskwa) podczas zakupów z Marysią w 1254 odcinku serialu "M jak miłość" zauważy mężczyznę, który idzie za jego ukochaną. Rogowski ruszy w pościg za gangsterem, ale go nie dopadnie. Czy w "M jak miłość" Marysia znów jest w niebezpieczeństwie?

"M jak miłość" odcinek 1254 - wtorek, 15.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marysia po raz kolejny poczuje w 1254 odcinku serialou "M jak miłość" na swoim karku oddech Bilskiego. Pomimo tego, że Robert teoretycznie jest zamknięty i nie ma kontaktu ze światem zewnętrznym, nie przeszkodzi mu to w kontakcie z przedmiotem swojej obsesji.

Zobacz: M jak miłość. Marek umiera na raka, a Ewa ucieka za granicę

Marysia w 1254 odcinku serialu "M jak miłość" dostanie list od Bilskiego, który przekaże jej jego prawnik. Robert w liście napisze, że nadal kocha Marysię, że jej nie odpuści i muszą być razem. Zarzuci jej, że urwała z nim kontakt. Jakby zupełnie stracił przytomność umysłu i dystans do świata. Za wszystko, co złe obwini Rogowskiego. Możliwe, że to właśnie z tego powodu Artur zauważy śledzącego Marysię mężczyznę. Ruszy za nim w pogoń, jednakże nie uda mu się złapać prześladowcy. Rogowski za wszelką cenę będzie starał się w 1254 odcinku serialu "M jak miłość" namówić ukochaną, by zgłosiła sprawę na policję. Bezskutecznie, jego próby przekonania Marysi, by coś z tym zrobiła zakończą się porażką.

- I co im powiem? Że na targu chodził za nami jakiś facet? Daj spokój - Odpowie na jego pomysły. Nieługo później, dostanie wiadomość - Bilski leży w szpitalu, próba samobójcza. Ponownie nie posłucha się Artura i wyruszy odwiedzić przestępcę.

Przeczytaj: M jak miłość. Serial uczynił z nich mężczyzn

Kim był tajemniczy mężczyzna? Czy jest niebezpieczny? Czy nadal będzie śledził Marysię? A może zbir Bilskiego obserwował Artura?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: