SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia nie traktuje Bilskiego poważnie

M jak miłość. Marysia nie traktuje Bilskiego poważnie

18.12.2015, godz. 22:40
M jak miłość odc. 1181. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1181. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) kocha Roberta (Zbigniew Stryj), ale nie jest wariatką i wie, że między ludźmi różnie bywa. Rogowska nie ciągnie Bilskiego do ołtarza i nie liczy na wiele z jego strony. Wyobraża sobie przyszłość u jego boku, ale on chyba nie zastąpi jej Artura (Robert Moskwa). W ''M jak miłość'' Maria podświadomie wciąż kocha byłego męża?

W ''M jak miłość'' Marysia związała się z Robertem Bilskim po tym, jak Artur zdradził ją z Teresą. Rogowska jest szczęśliwa z nowym kochankiem, ale czy ten związek ma szanse przetrwać?

Zobacz: M jak miłość. Marysia urodzi Robertowi Bilskiemu dziecko?

Po pierwsze Bilskiego bardzo nie lubi Basia (Maja Wudkiewicz). Dziewczynka tęskni za prawdziwym tatusiem:

-Maria czuje, że jej córeczka może mieć kłopot, bo to nie jest jej naturalny tata. Ale myślę też, że chce zbudować nową rodzinę i nie zatrzymuje się nad tym tematem - powiedziała Małgorzata Pieńkowska w ''Kulisach serialu M jak miłość''. To nie znaczy jednak, że tą rodzinę będzie zakładała właśnie z Bilskim...

-Marysia jest dojrzałą kobietą, więc nie jest zakochana jak nastolatka. Ona ma takie sygnały z zewnątrz, ale na tylko jest dorosła, że wie, że ludzie mówią różne rzeczy i trzeba słuchać siebie - dodaje aktorka.

Przeczytaj: M jak miłość. Artur chroni Marysię i Basię przed Robertem

Czy to znaczy, że Artur wciąż ma szanse u byłej żony? -Marysia bardzo kochała Artura, poczuła się zraniona. Rozstali się, ale podświadomie on jest jej bliski - tłumaczy serialowa Maria.

Najnowsze odcinki za darmo online serialu Sala Operacyjna Odwiedź nas na fokus.tv!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: