SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia ma kochanka, ale nie zostawi Artura. Nowe zdjęcie z planu M jak miłość

M jak miłość. Marysia ma kochanka, ale nie zostawi Artura. Nowe zdjęcie z planu M jak miłość

21.10.2015, godz. 12:29
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Artur (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Małżeństwo Rogowskich z "M jak miłość" skończyło się rozwodem, ale to nie oznacza, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) już nigdy nie wróci do Artura (Robert Moskwa). Jej romans z Robertem Bilskim (Zbigniew Stryj) kwitnie, lecz to nie oznacza, że Maria zapomina o byłym mężu. Wprost przeciwnie - nowe zdjęcie z planu "M jak miłość", które Małgorzata Pieńkowska umieściła na swoim Facebooku to dowód, że jest jeszcze nadzieja dla Rogowskich.

Specjalnie dla fanów M jak miłość absolutnie premierowa fotka Rogowskich <3

Posted by Małgorzata Pieńkowska on 20 październik 2015

Czy Marysia z "M jak miłość" wróci do Artura?

Artur Rogowski czy Robert Bilski? Obaj szaleńczo zakochani w Marysi i gotowi walczyć o jej serce do końca swoich dni! Wydaje się, że Artur jest na straconej pozycji, bo ostatnio Maria nawiązała gorący romans z Bilskim. Ale jeszcze nic straconego.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowy dom Mostowiaków po pożarze. Jak będzie wyglądał po remoncie? - ZDJĘCIA wnętrza domu

Co prawda w 1168 odcinku "M jak miłość" proponuje kochankowi, by zamieszkali razem, lecz myślami wciąż jest przy byłym mężu, który przebywa na leczeniu w ośrodku rehabilitacyjnym. Związek Marysi i Bilskiego robi się coraz poważniejszy, jednak to z Arturem łączy ją więź, której nikt ani nic nie zniszczy. Mają przecież wspólne dziecko. Dla córki Basi (Maja Wudkiewicz) na zawsze pozostaną rodziną.

W kręconych właśnie nowych odcinkach "M jak miłość", które widzowie zobaczą w TVP2 dopiero na początku 2016 roku Marysia wciąż dba o byłego męża. Rogowscy nie zrywają ze sobą kontaktów nie tylko ze względu na Basię. Bo rozwodzie zostali przyjaciółmi, co nie do końca podoba się Bilskiemu.

Patrz: M jak miłość. Magda bliska śmierci! Nowe serce Magdy nie wytrzyma

Kochanek Marysi, który wciąż ukrywa przed nią swoją kryminalą przeszłość, nie może jej zabronić kontaktów z Arturem, zakazać spotkań i rozmów z byłym mężem, bo doskonale wie, że Marysia nigdy się na to nie zgodzi. Basia potrzebuje przecież oboja rodziców. Ze względu na dobro córki Rogowska nie może odciąć jej od ojca.

Bilski nie jest jednak typem faceta, który patrzy z założonymi rękoma jak inny mężczyzna próbuje mu odbić ukochaną. Jest gotowy na walkę z Arturem, a jego wizyty w ośrodku rehabilitacyjnym każą przypuszczać, że między byłym mężem a kochankiem Marysi jeszcze nie raz dojdzie do ostrych spięć.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Dziś coś specjalnie na życzenie fanów M jak miłość <3Artur czy Robert? - kto bardziej zasługuje na miłość Marysi?PS Udanego tygodnia wszystkim życzę!

Posted by Małgorzata Pieńkowska on 19 październik 2015
Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: